Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek éppen...

Van olyan, akinek éppen valamelyik gyermekvállalásra buzdító propaganda vette el a kedvét attól, hogy családja legyen?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az?

2022. júl. 1. 00:29
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
42%
Nincs. Ha vki gyereket akar, azt semmi és senki nem tudja befolyásolni.
2022. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
65%
Csakazért se szülök, amíg a kormány azt sugallja hogy én "csak" ennyire vagyok hivatott. Sokkal nagyobb dolgokat viszek véghez, ami nemcsak az én családomba hoz változást, mint egy gyerek érkezése, hanem sokkal több ember életére van hatással.
2022. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
92%
Mindegy, mit nyomnak, pont annyi gyereket fogok vállalni, amennyit magamtól akarok, nem több, nem kevesebb... magamnak vállalom, nem a kormánynak vagy akárkinek.... (anyu miatt sem, pedig éveket hallgattam, mikor lesz már unoka...)
2022. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
88%
3: egyetértek!
2022. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
74%
Nem, a “már csak azért sem” dolgot sztem oviban kinővi az ember :D És ezt ellenzék- szimpatizánsként mondom.
2022. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
80%
Ha lesz is gyerekem, az nem ebben az országban. Nem lesz senki közjószága, nem akarom, hogy bárki nyomassza, hogy az agyát mossa, pláne nem kamukeresztény-konzervatív agymenéssel.
2022. júl. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
84%
Valaki képes lepontozni a 3ast? Őszintén érdekelne miért...
2022. júl. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
69%
Én pontoztam le, de félrenyomtam, bocsánat
2022. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
88%
Amikor akartunk a férjemmel gyereket, csináltunk. Ha fogunk még akarni, akkor is csinálunk. Sem ellene, sem mellette nem tud senki befolyásolni.
2022. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
39%

8as, értem, nem gond. (Lett azóta még 1, vajon az is véletlen? )

De szerintem 9es is ugyan így fog járni. Nem zavar, mindenkinek lehet véleménye, csak érdekelne a miért.

2022. júl. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!