Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom bemutatni a pasim,...

Nem akarom bemutatni a pasim, hogy tudom ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Anyukámon kívül akit szeretek és neki be is mutatom, a többiek egy verszívó szipirtyók. A család többi tagját nem szeretem, és nem is szeretném nekik bemutatni a pasim, továbbiakban amúgy sem nagyon fogok találkozni velük, mert messze költözöm. Még sose volt senkim pedig már 24 vagyok, így mindenki nagyon meg fog örülni, hogy végre találtam valakit, és természetesen kíváncsiak lesznek. Titkolni nem fogom tudni, mert előbb-utóbb megtudják, hogy van valakim, de ez legyen is elég nekik. Nem tudják, hogy nem szeretem őket, bár lehet sejtik mert újabban elég rideg vagyok. Egyszerűen elegem lett belőlük, egytől-egyig van mindenkineo valami hülyesége. Az egyik irigy rám, a másik önző és így tovább, ilyen szép a lista. Én ezeknek be nem mutatom a párom. Hogy lehet ezt megcsinálni? Mit mondjak majd amikor megkérdeznik: na és mikor látjuk?.....

2022. júl. 18. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Azt, hogy soha. Ha nem akarod bemutatni, vállald fel, hogy nem akarod.
2022. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Kik azok a több8ek?
2022. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Biztosan van mire féltékenynek lenni olyanra, aki 24 évesen tudott csak levarrni 1 kapcsolatot..
2022. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó egy egyszerű ember, aki a sikert abban méri, hogy ki mikor rúg először. Ne törődj vele.

Amúgy pedig nincs bemutatasi kötelezettséged. Nem akarod bemutatni és kész.

2022. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatod be, nem kell bonyolitani, max ha találkoztok véletlen megmondod, ez a apsid.
2022. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szaszi98 ***** válasza:
Megmondod nekik hogy nem ér rá mert sokat dolgozik, amikor meg nem dolgozik akkor inkább szeretnétek inkább egymással eltölteni az időt.Ha normális értelmes emberek akkor megértik.Az én ismerőseim meg mindig azzal jönnek hogy mikor lesz az esküvő.Kimagyarazom és viszont latasra
2022. júl. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hülyékkel nem foglalkozunk.

Anyud ismeri, vagy ismerni fogja.

Költözz el hozzá szép csendben, és majd ha lesz véletlen találkozó (ünnepek pl), akkor csak annyi, hogy messze laktok, nem tudtok minden 7végén rokonlátogatást beiktatni.

És egyébként is, van ez a házimunka nevű vicces dolog. 7köznap meló, mert mi is pénzből élünk, 7végén utóbbi, mert senki sem jön megcsinálni helyettetek.

Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá.


(van olyan rokonom, akivel kb 25 éve nem beszéltem, pedig 400 méterre lakik 🤣 kicsit okosabb mindenkitől, és mégis romokban az élete)

2022. júl. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

6-os ne írd már a hulyesegeidet azért mert buta vagy.

Mindenkinek máskor jön el akar az első kapcsolata nincs ilyen törvénybe vésve, hogy x idősen kell mert akkor nem karizmatikus vagy szerencsétlen.

Lehet a kérdező ennyi idősen ért meg rá, nem mindenki akar csak azért kapcsolatot, hogy mert legyen valaki. Annyira irritáló mikor a hozzád hasonló buta emberek okosak próbálnak lenni, csak nem azok 😃

2022. júl. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szaszi98 ***** válasza:
100%
8-as te olyan okos vagy.Te hogy magyaráznak ki egy ilyen helyzetet
2022. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Merovingii válasza:

Ha nem komoly a kapcsolat , akkor nem kell.

Viszont általában illik , hogy lássák a szüleid , kivel is vagy együtt.

Fel kell vállalni , ez így szokás ! A többi pedig adja magát :)

2022. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!