Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket tanácsoltok ebben a...

Miket tanácsoltok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A most következő írásom objektív és tényszerű.

Az apám egy megbízhatatlan full kamu ember és énközpontú akár a testvére és az ő apja. Egy folytában lelkileg terrorizál különböző elvárásaival miközben neki egy csomó problémája van egészségügyileg is de ő úgy gondolja hogy fogadjuk el ahogy van. A nővéremnek( aki évek óta nem velünk él), rendszeresen beszámol hogy mik történnek,rólunk rossz panaszkodós fogalmazásban beszél és ezt birka módjára el is hiszi neki és nem fogadja el mondjuk a mi verziókat csak az övének add igazat. A nővérem is hasonló mentalitású egyfolytában egymás talpát nyalják. Amikor viták merülnek fel ezzel kapcsolatos problémák miatt még az érveinkbe is beleköt,kiforgatja a szavainkat. A legjobb még az hogy nem saját lakásban él a szüleink a jogostulajdonosok és kérkedik is vele és azt gondolja hogy"Fúú..... én vagyok a Jani önálló életem van".



2022. júl. 18. 23:07
 1/9 anonim válasza:
36%
És a legszeb az egészben, hogy Te is pontosan ilyen vagy/leszel.
2022. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Drakula ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy meg felelő választ adjunk meg kell ismernűnk az apád verzióját.
2022. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az ő verziója az hogy a szünet alatt nem csinálunk semmit miközben munkán kívül semmi hasznos tevékenysége csak a TV bámulja és engem a bátyámra és az édesanyámra panaszkodik mindenfélét.
2022. júl. 18. 23:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor ki lakik együtt kivel?...

Ki hány éves?

A szüleid házasok?

2022. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nővérem lakik külön tőlünk, a bátyám , én és a szüleim egy háztartásban élünk és a szüleim házasok.
2022. júl. 18. 23:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ugyanolyan irányba haladsz ezek szerint.
2022. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
És az a baj, hogy kritizál apukád téged és a bátyádat? Hány évesek vagytok?
2022. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én 19 bátyám 28 éves. Nem csak az a baj hanem az egész helyzet amit leírtam.
2022. júl. 19. 07:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

És van külön szobátok, el tudtok vonulni?

Nem kell ám állandóan közös helyiségben lenni azokkal, akik csak piszkálnak.

2022. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!