Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább "tréfa"...

Mi volt a legdurvább "tréfa" amit apád veled tett?

Figyelt kérdés
Nagyon durva volt az hogy egy másik kérdezős oldalon szembe jött velem az a kérdés hogy "mi a legrosszabb tréfa amit apád csinált veled" és nagyon sok megdöbbentő válasz érkezett.Sokan ott átlagos prank-ek közé soroltak olyan undoító dolgokat is mint a köpöcsövezés (azt hittem ilyen csak suliba történhet) vagy hogy rágót ragasztott rájuk az apjuk de azt is hogy az éjszaka közepén ijeszgeti őket. De legdurvábbnak olyanokat írtak mint az egyik válaszoló hogy 6 éves korában rávette az apja hogy nyissa ki a száját hogy belenézzen erre egy hatalmas szöcskét dobott a szájába, és írta is hogy utána 10 percig sírt. Olyat még többen is írtak hogy az apjuk beleköpött az ételükbe/italukba és videóra vette. Na meg olyat is hogy lácfűrészesnek öltözve ijeszgette őket, ez utóbbit egyébként rengeteg Youtube videóba látni hogy garázsokban vagy elhagyott helyeken lácfűrészesnek/gyilkos bohócnak öltözve ijeszgetik a járókelőket este bár ezek nem tudom mennyire igaziak. Ezeknél is olvastam még rosszabkat de ez is sok volt. Itt magyarországon szerencsére alapból nem divat ez a "prank" dolog pláne nem szülők esetében és a legdurvább amit halottam az az hogy az egyik volt osztálytársamat megijesztette az apja Halloween-kor. De emiatt a kérdés miatt és a ráérkező válaszok miatt érdekel hogy van e itt olyan egyáltalán akivel történt bármi ilyesmi vagy akár olyan aki ellen kifejezetten durva "tréfát" vagy inkább "bullyngot" elkövetett az apja, és ha igen mi volt/mik voltak azok és mi lett a következménye? Gyerekvédelem, rendőrség vagy egyéb?

2022. júl. 19. 16:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hogy hány elmebeteg vállal gyereket?
2022. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Igen, de sokan az olyanokat mint hogy az apjuk rágót ragaszt rájuk vagy köpőcsövezik még az "átlagos és normális" dolgokhoz sorolták ott Amerikában vagy nem tudom hol. Persze normális nem lesz távolról sem de "gyakorivá" válhat. Ráadásul ha csak a legdurábbakat vesszük amiket írtak akkor is furcsa mert a többi elmebeteg aki gyereket vállal veri a gyereket és a gyerek anyját aztán börtönbe kerül nem pedig "gusztustalan" vagy egyéb okból nagyon durva "prankeket" csinál a gyerekkel. Raadásul az is kérdés hogy az anya miért nem lép le ilyenkor a gyerekekkel együtt:
2022. júl. 19. 17:22
 3/30 A kérdező kommentje:
De minét több válasz jöhet a kérdésre! Ha valakivel itt is történt ehhez hasonló az is érdekel hogy miért nem lépett le vele az anyja azonnal vagy lett e legalább következménye ennek.
2022. júl. 19. 17:24
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Apám kis pöcsös koromban,kb 9-10 lehettem az unokatesóim előtt rántotta le a rövid nacim,nem volt rajtam gatya! Aztán felkapott és labamnál fogva "lógatott" le. Elsem tudtam magam takarni,mindenem kilátszott! Olyan megalázó volt, elsírtam magam.

Erre mi volt a válasz? Nem,nem az ,hogy elnézést kér..

Még engem cseszett le,hogy milyen kis csíra vagyok amiért elsírom magam,takarodjak a szobámba...

Nekem ez az EGYIK legrosszabb élményem. Tréfának gondolom elmegy

2022. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

4-es vagyok


Anyám mit tett? Abból állt a vigasztalasom,miután sokra rá ztánam jött,hogy "apa csak játszik,meg ne legyek olyan érzékeny. Menjek mondjam apunak,hogy szeretem"

Gondolom azért nem lépett le velem mert Ő nem úgy látta mint én


25/F

2022. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De miért csinálta? Drogok hatása alatt volt vagy teljesen részeg volt? Vagy hogy jutott ilyen az eszébe? Bántalmazta anyádat is? Volt olyan hogy kórházba került valamelyikőtök miatta? Csinált veled más ehhez hasonlót is vagy az volt az egyetlen mert valamilyen szer hatása alatt állt? Te elmondtad neki mennyire gyűlölöd érte? Azóta él még?
2022. júl. 19. 17:55
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat nem írtam,hogy ilyesmik hatasa alatt lett volna.

Simán józan bolond volt, nem drogozott,nem ivott semmi ilyen csak simán proli volt.

Nem vert egyikünket sem csak lelkileg terrorizált engem...

Hogy miért tette?

Mert neki ez volt a természetes

2022. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez volt az egyetlen,de az egyik legmegalázóbb,amit mások szeme láttára tett "viccből"
2022. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi voltam, bőven ovis. Velem és öcsémmel elhitette, hogy meghalt. Feküdt, nem mozdult, nem válaszolt, amikor meg sírva berángattuk anyámat röhögve felkelt
2022. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Csak a tettéből fakadóan feltételeztem ilyesmit. Meg azt is hogy vert titeket hiszen nem ütötted meg és nem mentél neki egy ilyen után. Egy 9-10 éves ha ilyen történik minden ok nélkül sokszor agresszióval reagálja le ha csak nincs alapból megfélemlítve. De milyen más dolgokat tett? pl kiabálás/zárt a szobádba és nem engedett el sehova vagy olyan dolgokat amiért könnyen feljelenthető? Pl ha nem is vert de erősen megszorította a kezed mert elrángatott valahonnan annak pl nyoma is van és bizonyíték. Alapvetően lett volna esélyed feljelentést tenni vagy a többi ilyen mind verbális agresszió volkt és esélyed se lett volna?
2022. júl. 19. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!