Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább "tréfa"...

Mi volt a legdurvább "tréfa" amit apád veled tett?

Figyelt kérdés
Nagyon durva volt az hogy egy másik kérdezős oldalon szembe jött velem az a kérdés hogy "mi a legrosszabb tréfa amit apád csinált veled" és nagyon sok megdöbbentő válasz érkezett.Sokan ott átlagos prank-ek közé soroltak olyan undoító dolgokat is mint a köpöcsövezés (azt hittem ilyen csak suliba történhet) vagy hogy rágót ragasztott rájuk az apjuk de azt is hogy az éjszaka közepén ijeszgeti őket. De legdurvábbnak olyanokat írtak mint az egyik válaszoló hogy 6 éves korában rávette az apja hogy nyissa ki a száját hogy belenézzen erre egy hatalmas szöcskét dobott a szájába, és írta is hogy utána 10 percig sírt. Olyat még többen is írtak hogy az apjuk beleköpött az ételükbe/italukba és videóra vette. Na meg olyat is hogy lácfűrészesnek öltözve ijeszgette őket, ez utóbbit egyébként rengeteg Youtube videóba látni hogy garázsokban vagy elhagyott helyeken lácfűrészesnek/gyilkos bohócnak öltözve ijeszgetik a járókelőket este bár ezek nem tudom mennyire igaziak. Ezeknél is olvastam még rosszabkat de ez is sok volt. Itt magyarországon szerencsére alapból nem divat ez a "prank" dolog pláne nem szülők esetében és a legdurvább amit halottam az az hogy az egyik volt osztálytársamat megijesztette az apja Halloween-kor. De emiatt a kérdés miatt és a ráérkező válaszok miatt érdekel hogy van e itt olyan egyáltalán akivel történt bármi ilyesmi vagy akár olyan aki ellen kifejezetten durva "tréfát" vagy inkább "bullyngot" elkövetett az apja, és ha igen mi volt/mik voltak azok és mi lett a következménye? Gyerekvédelem, rendőrség vagy egyéb?

2022. júl. 19. 16:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

Egy kisfiu egyedul nem tud mit csinálni,innen vissza gondolva logikus h valakinek elmondod,de akkor nem volt ez opcio,egy gyerekről beszélünk ennél a sztorinál amit leírok lehettem 6-7 éves: A családi házunkhoz tartozik egy pince, amikor este mesélt nekem és nem akartam egyből aludni azt mondta "jobban teszem ha alszok,mert este a pincében élő magas nő körbe néz és akit ébren talál azt elviszi"... nyílván álomba sírtam magam

Majd amikor már nagyobb voltam leküldött néhány cuccért a poncébe és nem mentem,remegtem eszembe jutott a rémmeséje a magas nőről, elszaladtam ki a kertbe.Utánnam jött bevitt a pincébe,akkor voltam elősször a pincébe.Korom sötét volt,q kapcsoló az ajtó melett volt észre sem vettem,eszembe se jutott annyira féltem össze pisiltem magam,ha alkalma nyílt mindenkinek elmondta h bepisiltem a pincében...később annyira eltorzult a sztori,hogy már úgy mesélte "a pincébe jártam össze pisilni magam,qlig bírt leszoktatni róla" soha tobbe nem mentem oda es apamat se akarom latni....

2022. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Pumpálta a bicikli kerekét,én meg odamentem és megkérdeztem,hogy megpróbálhatom-e én is.Azt mondta nem.Addig könyörögtem neki,amíg megengedte.Boldogan elkezdtem pumpálni,örültem hogy én is értek valamihez.Erre ő fogta és tenyérrel hirtelen letolta ütközésig,én pedig csak egy hatalmasat ordítottam,úgy becsípte.Erre ő azt mondta,na így próbálj meg engem mégegyszer zavarni,ha látod hogy épp csinálok valamit,ezt még olcsón meg is úsztad.Később földagadt és kék zöld lett az ujjam,nagyon fájt még sokáig,ekkor voltam kb. olyan 4 éves.
2022. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére velem nem történt ilyesmi, de a kisgyerekek elleni prankeket utálom. Szerencsétlen 3-4 éveseket rémisztő maszkokkal meg ilyesmivel riogatni nem vicces, sőt! És ha valaki azt hiszi hogy ezen nevetni lehet, az beteg ember!

Még felnőttek ellen sem gondolom viccesnek mikor halálos veszélyt imitálnak pl a taxi sofőr dühöngő őrültté változik vagy halált járszanak el a beépített személyek. Normális ember ilyenen nem nevetgél.

Családtag ellen is csak olyat tudok elképzelni ami tényleg vicces és nem ijesztő vagy megalázó.

2022. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
8%
onnan tudod amugy hogy mi az igaz amit itt elírnak, internet azért nem feltétlen mindig arról híres, hogy az emberek őszinték.
2022. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a kérdezö abberrált és ilyenekre izgul
2022. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
2%
Csak válaszokat jöttem olvasni, sajnos nem emlékszem semmire.
2022. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
61%

Egy 9-10 éves ha ilyen történik minden ok nélkül sokszor agresszióval reagálja le ha csak nincs alapból megfélemlítve - ahogy te azt hiszed, az a gyerek, akit vernek bocsánatot kér, vagy lapul mint szr a fűben, nehogy megint kapjon.


De TE beteg vagy. A válaszkérdéseidből látszik. Vagy valami fétises, aki erre izgul.

2022. júl. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%
15-ös, pontosan ugyanez jutott eszembe.
2022. júl. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom értelmezni mai napig, hogy ez tréfa, vagy mi volt, apám sose viccelődött, ugratott, vagy hasonló.

De egyszer, kb 12 éves voltam bent voltunk a szobában, társasoztunk, anyu, tesó is ott volt, apum megcsikizett és az alsónadrágomból kilógott a tudjátok mi, erre apám bekapta, mindenki nevetett, és iszonyat kínosan éreztem magam...tizenéve történt de a mai napig furcsán érint.


Nem bullyng vagy hasonló, de talán ide illik.

2022. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
98%
Utolsó ez azért elég abnormalis. A többiek csak nevettek?
2022. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!