Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem akarok...

Mit tegyek ha nem akarok strandra menni mert kövér vagyok de ezt a családom nem érti meg?

Figyelt kérdés
Volt rajtam 40kg súlyfelesleg, amiből 20kg maradt, de még nem sikerült fogynom annyit, hogy jól érezzem magam, mellesleg a hízástól tele vagyok striával, ami nagyon látszik és a hátam is tiszta akne ami elég csúnya és antibiotikummal kezelek, de még nem latszódik változás. Ugyanezt elmagyarázom a családomnak de azt mondják, hogy senki nem figyel majd ami nem teljesen igaz, múltkor is tisztán hallottam ahogy kibeszéltek és elég rosszul esett, de elvégre érthető. 😐 20f
2022. júl. 23. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Ne menj el, ha ilyen rosszul érzed ott magadat. Viszont szívből gratulálok a fogyáshoz, már most nagyon szép eredmény! Kalóriaszámolás + mozgás?
2022. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Senkit nem érdekel ám, hogy nézel ki, hidd el, lesz nálad nagyobb és problemasabb is. Ez ne tartson vissza.

A fogyashoz gratulálok

2022. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
6%
gyorsba fogyal le
2022. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Ne hagyd hogy a rosszmájú emberek elvegyék a kedved a strandtól! A többséget meg tényleg nem érdekli
2022. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is menj nyugodtan, az aknéknak kifejezetten jót tesz a napoztatás.
2022. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Viszonylag nehezen tudom elképzelni, hogy a füled hallatára mások megjegyzéseket tegyenek, hacsak nem gyerekek. Ha így volt sajnálom, de a családodnak igaza van, tényleg nem jellemző!

Soha az életben nem leszel tökéletes, az, amit elértél, az példa értékű. Ahhoz, hogy jól érezd magad mindenkor, az rajtad múlik, nem másokon. Ez vagy te, voltál 20 kg-al többel, de leszel remélhetőleg az ideális súlyodon is. Ki nem szarja le, hogy más mit gondol? Az egész rólad kell, hogy szóljon, 20kg-ot fogytál, baromi jól nézel ki a régi önmagadhoz képest, ők idegenek, nem tudhatják, de te igen, úgyhogy húzd ki magad, és nyugodtan menj ki a strandra.

2022. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Nagykorú vagy. Nem kell elmenned. Mondjanak amit akarnak. Állk ki magadért.

Gratulalok a fogyáshoz. De azért ne a külsőd határozza meg mit csinálsz. Mert senkié nem tökéletes és ezért kár lemondani jo programokról. Pláne ebben a melegben a strandról. Az akneknek meg jót tesz a napsütés. Ha lebarnulsz levesbé is látszik és karcsúbbnak is tűnsz majd.

2022. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

Sz*rd le a mások véleményét. Hidd el a soványokat is pont úgy kibeszélik akiknek nincs jobb dolguk.

Szerintem emiatt ne hagyd ki a strandot, legfeljebb mikor kijössz a vízből tegyél a hátadra egy türcsit vagy kapj fel egy pólót.

2022. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Rajtam van 60 kg súlyfelesleg, és nem érdekel mit gondolnak az emberek. De egyébként felesleges ezen aggódni, mert az embrek pont leszarják hogy nézel ki. Egyszer rádnéznek, meglátják hogy van rajtad +20kg, és ennyi. Akik az ilyenen rugóznak max a gyerekek és a fiatal tinik akiknek annyi eszük van mint egy marék lepkének.
2022. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem semmit nem használt az antibiotikum ellenben a napozás igen. Csak az. Ne foglalkozz másokkal. Mindenkinek be lehet szólni valamiért. Felnőtt vagy azért menj a strandra hogy ússz, napozz, a családoddal jól érezd magad.. gondolom nem most akarsz csajozni velük, akkor meg kit érdekel..
2022. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!