Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem akarok...

Mit tegyek ha nem akarok strandra menni mert kövér vagyok de ezt a családom nem érti meg?

Figyelt kérdés
Volt rajtam 40kg súlyfelesleg, amiből 20kg maradt, de még nem sikerült fogynom annyit, hogy jól érezzem magam, mellesleg a hízástól tele vagyok striával, ami nagyon látszik és a hátam is tiszta akne ami elég csúnya és antibiotikummal kezelek, de még nem latszódik változás. Ugyanezt elmagyarázom a családomnak de azt mondják, hogy senki nem figyel majd ami nem teljesen igaz, múltkor is tisztán hallottam ahogy kibeszéltek és elég rosszul esett, de elvégre érthető. 😐 20f
2022. júl. 23. 18:37
1 2
 11/20 anonim válasza:
90%
9-es megmondta, senkit nem érdekel hogy hogy néz ki a másik mert mindenkinek megvan a maga kis maga világa ahol mindenki körülötte csak egy NPC, ha elordítanád magad a hősök terén akkor is max egy 5-10 ember rád nézne és tovább sétálna. Lehet röhögnének egy picit de nem jegyeznének meg hogy 50 évig emiatt aggódnod kelljen. Szarj bele mindenbe ahogy mindenki más is teszi.
2022. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítanék. Mindig lesz aki ki beszél, mindegy, hogy plusszod van, ha vékony vagy, ha átlagos, ha nem átlagos, teljesen mindegy, ilyenek mindig voltak és lesznek is, ne foglalkozz velük. Nem számít a véleményük, hisz idegenek.
2022. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%
Viszont tényleg, le kell szarni őket, menj és érezd jól magad, bánni fogod később, ha nem teszel így.
2022. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Én most épp egy strandon ülök. Arról tudok beszámolni, hogy kábé mindenki ronda valahogy. Van, aki kövér (pl én is), más görbe és gebe, vagy öreg, megint más jobban néz ki, de tahó. :)


Az ember nem úgy szép, ahogy a filmeken meg a képeken. Ha meg a parton üldögéléshez felhúzol egy könnyű inget és egy szalmakalapot, máris kevésbé látszik, ami zavar. A stílus, az intelligencia meg a lélek fontosabb, mint a test.


Mindazonáltal simán maradj otthon, ha akarsz. :)

2022. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha mindig csak készülsz az életre lemaradsz róla.

Ezzel együtt szép teljesítmény a 20 kiló fogyás és nagykorúként ne hagyd hogy mások döntsenek helyetted. ;)

2022. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
Menj el és nem kell másik emberekkel foglalkozni.
2022. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A 12-es és 14-es véleményét nagyon osztom. Nő vagyok, vékony, nincs rajtam semmi borzasztó. Szóval nem vagyok púpos, x lábú vagy ilyesmi. Tudod, hányszor tettek már rám megjegyzést kis bunkó taknyok? Nem csak a strandon ám... utcán, ruhában ugyanúgy. Hogy neki nem kellenék, mert kicsi a mellem, vagy nem tetszik a seggem, vagy bármi. Hát öcsém, nem is állt szándékomban odafeküdni, amúgy meg ki kérdezte? Szóval aki egy kis paraszt, az úgyis megtalálja rajtad azt, ami nem tetszik neki, és szóvá teszi. Le kell szarni, ez nem arról szól hogy te szörnyű vagy, hanem arról, hogy ő gyökér.

A másik, hogy láttál te mostanában embert? Menj strandra körülnézni, van ott minden, kövér, ráncos, striás, beles, csöcsös, szőrös. A legtöbb ember a skála másik végéhez áll közelebb a magazinfotókhoz képest. Nem fogsz kitűnni. Aki leszól téged, jó eséllyel az is ronda.

2022. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
17 hát ezen nagyon jót nevettem. Melletted vidám lehet az élet. Igazad van teljesen. :D Like!
2022. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

17-es valamk hasonlot akartam eredetileg valaszolni a kerdezonek:-).


Kerdező: ilyen fiatalon biztos erdekel meg mas ki mit gondol rolad es a hallasod is kiválo. Csak még elegendő onbizalmad nincs (hogy pont le..ard masok mit gondolnak vagy akar mondanak rolad) es még hajlandó vagy tenni is magadért, azaz fogyorkurazol, kezelik az akneidat.


Ha nagyon zavar az egesz strandolas, akkor ne menj. Vegul is inkabb a csladtagjaid piazkaljanak erte, mint vadidegenek esetleges beszolasai befolyasoljak a hangulatod.


Amugy csak megerositeni tudom, hogy mindegy hogy nezel ki a masikat dikazo embertipus mindenkit fikaz (a vekonyat mert vekomy a szoroset a szoreert a szortelent a csupaszsagaert a kerek mellut, hogy az szilikonos biztos, a hajasat, hogy kover, de persze onmagat tokeletesnek hiszi...:-)).

En mindig elhülök a strandon, mert elotte napokig azon aggodom, van rajtam 3 begyulladt szortuszo, plötty a hasam, lapos a mellem, kirepedt az egyik sarkam kicsit es van egy striam az egyik combomon. Utana raszanom magam es fatyollal bebugyolalva bevonulok a strand legtavolabbi csucskebe es laposkuszasban kozelitem a medencet es mit latok mindenhol balnak, fokak, eszmeletlen narancsbor hegyek, vagy szteroid alapu izmok, agyonszolariumozott bőrök, legcsufabb nok izlestelen bikiniben, oregek togaszeruen viselt rancokkal stb stb. es igazibol egyik se erdekel (masreszt oregsegrol nem tehetunk, betegsegrol se sokszor a genetikai is adott, es eljen a valtozatossag ez az elet lenyege). Ilyenkor eszembejut vajon ha engem nem erdekelnek, akkor en őket miert erdekelnem? Semmiert, es tenyleg nem erdeklem oket.


regebben persze hallottam en is beszolasokat, de megtanultam kiiktatni oket.

2022. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha jelenleg is szeded az antibiotikumot, nem mehetsz napra, ha akarsz sem, mert csúnya pigmentációt okozhat. Amíg szeded, plusz 3-5 nap. Egyébként 20 éves vagy, ha nem akarsz strandra menni, nem kell sem menned, sem magyarázkodni! Erőszakkal úgysem tudnak elvontatni.
2022. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!