Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokanővérem 3. exe/barátja...

Unokanővérem 3. exe/barátja nyomul rám. Nagyon kellemetlen. Miért csinálják?

Figyelt kérdés

Természesen nem várom, hogy tudjátok rá a választ de nem értem miért csinálják. Unokanővérem 2 évvel idősebb nálam, külsőre azért hasonlítunk stílusban, öltözködésben, testalkatban, stb. Úgy gondolom egyikőnk sem szebb a másiknál.

Először egy exe, aztán a következő exe is elkezdett nyomulni miután szakítottak. A srác szakított vele mindig.

Majd most a jelenlegi barátja nyomul.

Nekem ez nagyon kellemetlen pláne, hogy direkt nem öltözködök úgy, hogy magamra hívjam a figyelmüket, teljesen normálisan/ visszafogottan viselkedek direkt.

Miért lehet ez, hogy már a sokadik hozzá kapcsolódó srác nyomul rám?

Volt, az exeivel kapcsolatban mikor őszintén leültem és megbeszéltem vele ezt. Sajnos láttam rajta, hogy próbálja nem mutatni, de még rám mérges. Nem szeretnék bele kavarni a jelenlegi kapcsolatába, de nem tudom mi a helyes döntés akkor, ha szólok neki és rám lesz mérges (még jobban megromlik a kapcsolatunk) vagy ha nem szólok csak nem reagálok arra amit a barátja csinál?



2022. júl. 24. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

De miért az unokanővéredet vonod kérdőre? Feltételezem, hogy nem ő mondta az exeinek hogy kezdjenek ki veled... Én is mérges lennék, ha valaki engem vonna kérdőre, hogy az exem vele akar flörtölni, onnantól kezdve, hogy én szakítottam vele kész vége, azt csinál amit akar.


Amúgy a választ leírtad a kérdésben: hasonlítasz az unokanővéredre, külsőben is, ezeknek az embereknek pedig megtetszett az unokanővéred, hiszen jártak vele, akkor evidens hogy téged is vonzónak fognak találni.

2022. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg nem egyértelmű jelzéseket adsz a férgek, akarom mondani a kedves barátok felé. Közöld vele egyszerűen, hogy rossz embernél kopogtatnak.
2022. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mibe telik megmondani neki hogy kerek perec nem lesz köztetek semmi nem kell csinálnia amgát.
2022. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Koptasd le
2022. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Jó hát azért az hogy te úgy gondolod, hogy nem vagy szebb nála, az semmit nem jelent. Csomó nőtől hallottam, hogy nem tudják miért rá nyomul valaki, és nem a barátnőjére, amikor ő is ugyanolyan szép (közben meg ég és föld volt). Az meg megint más, hogy próbálsz úgy öltözni, hogy ne hívd fel magadra a figyelmet... ezt sem tudhatod. Lehet hogy pont az az öltözék olyan, hogy egy férfit beindít, te meg azt hiszed hogy csak egy otthoni melegítőgatya. Egyszerűen szebb vagy és kész, van ilyen, kellemetlen.
2022. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem szépség kérdése egyértelműen, lehet a kisugárzásod, stílusod olyan, hogy bejössz a srácoknak.

Szerintem egyértelmű jelzésekkel állítsd le őket.

Ne csevegj velük, ne adj semmilyen pozitív jelet ha próbálkoznak.

Legfeljebb azt mondják majd, hogy rideg vagy és nem érdemes veled kezdeni.

Ha a személyiséged és kisugárzásod ezen is átüt, akkor konkrétan közlöd, hogy pattanjanak le

2022. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon kretén pasikkal ismerkedik, úgy tűnik. Te pedig teljesen egyértelműen meg tudod mondani a legközelebbi nyomulaskor, hogy "kár a gőzert Dönci, nálam nem érsz el ezzel semmit, de őszintén remélem, nem is akarsz."


Esetleg vedd fel a telefonoddal a hangot titokban.

2022. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyik ex barátnőmnél is ugyan ez volt. Együtt volt egy csomó pasival utánam, és tudom, hogy a többség aztán rá mozdult a nővérére, mert valahogy az jobban bejött nekik.
2022. júl. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk ha határozottan a tudtára adnád, hogy bocs, nem jössz be, akkor nem is próbálkozna.


Te nem veszed észre, de bizony adsz jelzéseket, amit ők úgy vesznke, hogy próbálkozhatnak, mert nyilván nem véletlen, hogy mindhárom pasi úgy vélte, hogy szabad a pálya.

2022. júl. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Mit kell ezen az unokatesóddal megbeszélni? Lekoptatod őket, és ennyi.
2022. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!