Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokanővérem 3. exe/barátja...

Unokanővérem 3. exe/barátja nyomul rám. Nagyon kellemetlen. Miért csinálják?

Figyelt kérdés

Természesen nem várom, hogy tudjátok rá a választ de nem értem miért csinálják. Unokanővérem 2 évvel idősebb nálam, külsőre azért hasonlítunk stílusban, öltözködésben, testalkatban, stb. Úgy gondolom egyikőnk sem szebb a másiknál.

Először egy exe, aztán a következő exe is elkezdett nyomulni miután szakítottak. A srác szakított vele mindig.

Majd most a jelenlegi barátja nyomul.

Nekem ez nagyon kellemetlen pláne, hogy direkt nem öltözködök úgy, hogy magamra hívjam a figyelmüket, teljesen normálisan/ visszafogottan viselkedek direkt.

Miért lehet ez, hogy már a sokadik hozzá kapcsolódó srác nyomul rám?

Volt, az exeivel kapcsolatban mikor őszintén leültem és megbeszéltem vele ezt. Sajnos láttam rajta, hogy próbálja nem mutatni, de még rám mérges. Nem szeretnék bele kavarni a jelenlegi kapcsolatába, de nem tudom mi a helyes döntés akkor, ha szólok neki és rám lesz mérges (még jobban megromlik a kapcsolatunk) vagy ha nem szólok csak nem reagálok arra amit a barátja csinál?



2022. júl. 24. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%
El tudom igazából képzelni, milyen személyiség lehetsz. Én meg sem említeném pl az unokahúgomnak, és már nagyon hamar elejét venném a dolgoknak, és lekoptatnám őket.
2022. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy meg az is lehet, hogy félreértelmezed ezeket a srácokat. Nekem is volg olyan időszakom, mikor azthittem mindenki belém van esve, pedig nem így volt, csak kedvesek voltak velem.
2022. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!