Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek mérgező, rosszindulatú...

Akiknek mérgező, rosszindulatú családtagja, rokona van, várjátok a halálát?

Figyelt kérdés
Nyilván tenni nem tesztek érte, félreértés ne essék, csak arra vonatkozik a kérdés, hogy várjátok e az ilyen hozzátartozótok halálát, mert megkönnyebbülnétek tőle. A kérdés független attól, hogy örökölnétek e, vagy sem, csak lelki oldalról szól a kérdés.

2022. júl. 28. 10:59
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
91 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%

Nem bírok válaszolni, mert etikailag és lelkileg nem, ugyanakkor tudom hogy talán könnyebb lenne úgy nekem . De nagyon nagy törés lesz ígyis úgyis ha egyszer majd bekövetkezik ,ami még nem most lesz. :'( Hiába olyan amilyen.


26/n

Szilvi

2022. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%
Mi az, hogy!
2022. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Utálom a vőlegényem anyját, mert egy hazudós, sz.rkeverő, képmutató boszorkány. De nem kívánom a halálát, mert a vőlegényemet összetörné lelkileg, ha meghalna az anyja. Ő is tudja, hogy nem mindig mond igazat, szeret kibeszélni másokat (főleg engem meg a másik menyét, a családjainkat sem kímélve), de mégiscsak az anyja és szereti.
2022. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
61%
ahaa..
2022. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
55%
Csak nem annuska?
2022. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem
2022. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Ennyire rosszmájú még nem vagyok, hogy másnak a halálát várjam.
2022. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

Több ilyen nagyon közeli rokonom is van. De én senkinek nem várom a halálát tudatosan, mert a karma bármikor visszaüthet rám, vagy a szeretteimre. Én ebben hiszek.

Ha ekkora utálat van valakiben, az magára az emberre is kihat. Bár tény és elismerem, hogy egyesek halála után úgy gondolom, nyugodtabb leszek lelkileg.

2022. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Soha senki halálát nem kívántam, esküszöm!

Egyébként is a halál csak egy nem is érzékelhető pillanat, sokkal keményebb dolog egy betegségekkel teli, nyomorult, sikertelen életet végigcsinálni.

De még ezt sem kívántam senkinek, mégis valamiért a nekem ártóknak mindig jött valami "büntetés"

2022. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem gonoszosságból írom. De nagyon várom meg haljanak a aljas gonosz ""szüleim"" mert ők annyi aljas gonoszságot műveltek velem meg testvéreimmel, ők tényleg megérdemlik a hogy meghaljanak.
2022. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!