Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Többi lent

Mit tennétek? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jártam egy férfivel. Anno azt mondta h leszokott a drogokról 4 éve, csak tiszta füvet szív. Egyetlen vágya h családja legyen. Belementem, nem jött össze. Sajnos kezdett elég labilis lenni számomra, hangulat ingadizásai, remegések, hazudozásokat vettem észre. Úgy vettem észre h nem csak tiszta fűről van szó. Kijátszottam h menjünk szét, majd azt hazudtam h ne keressen többet, h összejöttem valakivel, persze ő valósan is összejött mással. 3 hónapja vagyunk külön, nem beszélünk, 60km-re lakik így nem is látjuk egymást, de 4 hónapos kismama vagyok tőle. Eddig minden rendben, bár félek h apja miatt lesz valami akár gyermek korban. Van hol laknom, sok pénzem van félretéve, családomra is számíthatok, magam is megteszek mindent h rendben nőljön föl a kicsi. Ráadásul ő nekem is egy ajándék. De nemtudom h elmondjam e az apjának h gyereke lesz. Félek h nem jó ötlet, hisz ő függőbeteg, s drogozónak számít.

Nem tudom a gyereknek jobb lenne ha nem is tudna majd az apjáról, vagy h apjára milyen hatással lenne h apa lesz...

Kérdésem az lenne h járt már valaki így? Hogyan döntött?


38N



2022. aug. 5. 13:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem amíg nem derül ki, ne szólj senkinek semmit. Ha megkeres és rákérdez, akkor tartsd magad az eddigi történethez, a szünet alatti pasi lelépett, eltűnt, a baba pedig hivatalosan akkor fogant. A legjobb nektek az lesz, ha nem lesz közötök egy drogfüggő emberhez.
2022. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
30%

Szerintem itt most az a legkisebb gondod, hogy ki az apja. Sajnos a gyerekben eredendően benne lesz a hajlam a kábítószerezésre, vagy egyéb káros szenvedélyre és függőségre. Jó magam még szerencsére nem jártam így, nem is nagyon fogok.

Biztosan lesznek sokkal okosabb és sokkal műveltebb válaszolók, akik majd jól kioktatnak vagy téged vagy engem arról, hogy mi merre hány méter. Szerintem ne mondj neki semmit, mert abból csak a problémád lesz. Lehet fenyegetőzni kezd, zaklatni fog, pokollá teszi az életed, stb. Sok hasonló esetet hallottunk már, ahol mindig az volt a vége, hogy a férfi nem hagyta az anyát és gyermekét békén.

2022. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen mindegy más hogy döntött. Annyi látszik, hogy te eddig sokszor döntöttél rosszul, reméljük most jól fogsz. A helyzeted te ismered.
2022. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
12%
Szóval 38 évesen ennyi eszed van. 👏
2022. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem szólnék neki
2022. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az intelligens és értelmezni tudó emberek válaszait 🙂
2022. aug. 5. 16:42
 7/29 anonim ***** válasza:
39%
És még be is szól. A kérdezők sokszor nagyban benne vannak az életük elcseszésében. GYAK-bölcsességek könyve.
2022. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ha te mondod, biztos 😃
2022. aug. 5. 17:52
 9/29 anonim ***** válasza:
39%
Hogy a frászba tudtál teherbe esni, mikor alig voltatok már együtt? Övé a gyerek?
2022. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Honnan veszed h alig?
2022. aug. 5. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!