Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire spúrság, ha családtag...

Mennyire spúrság, ha családtagot kérnek fotósnak az esküvőn?

Figyelt kérdés
Az apa aki egyébként elég jól keres, a fiát szeretné fotósnak a saját esküvőjén.
2022. aug. 16. 19:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%
Semmi baj nincs ezzel szerintem
2022. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
70%

Ha jól fotozik, miért ne...??


ATtól hogy valaki jól keres, még nem kell hogy szórja a pénzt....

2022. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
64%
Ha tud fotózni és van gépe, akkor miért ne?
2022. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
99%
Hát én mondjuk arra gondolnék, hogy családtag ne dolgozzon az esküvőn, amire amúgy feltételezem hivatalos lenne vendégként. Persze, ha rendes fotózásról van szó és nem arról, hogy csináljon néhány képet amire összeállnak vagy ilyesmi. Nekem nem esne jól fényképezőgéppel a kezemben rohangálni végig, amíg a többiek jól érzik magukat.
2022. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%
Ha hivatásos fényképész, szerintem tahóság kikunyerálni, hogy ingyen fotózzon. De ha ez pl egy hobbija és van jó gépe meg kedve, nem látok benne problémát.
2022. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%

Ez nagyjából olyan, mintha színházigazgatóként adnék neked tiszteletjegyet, de megkérnélek, hogy egyúttal porszívózd ki a páholyt.

Biztos nem a gyerekem szórakozását rontanám el, hanem fizetnék egy jó referenciákkal rendelkező fotóst.

2022. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, a fia hogyan áll ehhez az egészhez.
2022. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%
Ha az apa nem ingyen kéri, evvel a részével nincs gond, de én is inkább azt szeretném, ha a fiam jól érezné magát, és velem ünnepelne. Ne dolgozzon.
2022. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
99%-ban nem lesznek jó képek :D A jól fotóz és az esküvői fotós között ég és föld a különbség.
2022. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%

Először is, iszonyúan olcsó jános megoldás, és mint a "barátnőm lesz a fodrászom", és a "tesóm majd tervez meghívót, úgyis szeret rajzolni" jellegű sorban, itt is szinte mindig látszik az eredményen, hogy nem profi csinálta. Ha valaki szeretne rendes fotóst, nagyot fog csalódni, ha spórolás végett ismerősre bízza...

Másrészt egyetértek az előttem szólókkal, nem akarnám dolgoztatni a rokonom, főleg ingyért nem. A fotózás is komoly munka, nem csak szakértelem terén, de kell hozzá tapasztalat, és végig benne kell lenni a sűrűjében. Nincs tánci-tánci meg tortazabálás, a fotós gyorsan kajál egyszer, röviden, aztán tolja a melót, és talpon van.

2022. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!