Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék egy lánynak...

Mit vehetnék egy lánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés
A lány 16, én meg 14. Szerintem nem meglepő, hogy egy fiú nemtud mit venni barjánőjjének. Ezért kérlek titeket, hogy segítsetek! Mit tudnék neki venni? Én egy kis plüssmacira gondoltam, de nemtudom, mivel halványlila gőzöm sincs hozzá!
2008. dec. 21. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi penzed van az ajandekra, ez nagyon fontos, es miota vagytok egyutt?
2008. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát kb 1800 forintom, és kb fél éve vagyunk együtt!
2008. dec. 21. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A plussmaci aranyos, egy tunderi bugyi, es egy finom desszert, mondjuk Raffaello (vagy igy mar tul draga)?

Konyvesboltban vannak konyvek szerelmes idezetekkel, plusz a plussmaci. Valamilyen illatszer, azt mindegyik csajszi szereti. Illatszert tudsz venni a DM-ben, Rossmannban is, vannak karacsonyi csomagban.

2008. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Én nem vennék neki plüssmedvét, az olyan gyerekes.

Inkább vennék neki, egy szép nyakláncot, karkötőt, fülbevalót. Ilyeneket bizsuboltban már lehet kapni 1800 ft-ért.

2008. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azok is nagyon jó ötletek, amiket eddig írtak, de adok még egy alternatívát:

Vegyél neki parfümöt, pl. Puma Flowing (rózsaszín), na annak valami hihetetlen jó illata van sokak szerint, nem hiszem, hogy nem tetszene neki. DM-ben most karácsonyi akció által 3699 Ft helyett csak 1849 Ft. Az meg még talán belefér(?).

2008. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nyugodtan vegyél neki plüssmacit,valami édeset. Meg desszertet,vagy valami drogériás terméket. Most tényleg jó kis karácsonyi csomagban vannak! Meg a karkötő,nyaklánc is nagyon jó ötlet szerintem. :) kellemes karácsonyt! L/14

2008. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szio

vegyél neki két dolgot: amit megehet (nem maradandó), és édes, illetve valamit, ami megmarad (emlék, maradandó).


a karkötő, plüssállat (nem feltétlen maci, ha van kedvenc állata, akkor olyat), gyűrű, nyaklánc, stb. ezek mind jó ötletek, amelyik tetszik. vagy ha picit különlegeset szeretnél, kreativ boltba fess be egy bögrét, szív alakú ékszerdobozt, stb, sokminden van ott, szóval fesd be a kedvenc szineivel, esetleg valami mintával, és bemázazzák, kiégetik neked (bár nem hiszem, hogy az most karacsony elott meglenne, de következő alkalomra talan jó otlet)

2008. dec. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!