Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éreznél akkor, ha a...

Hogyan éreznél akkor, ha a vőlegényed/férjed családja azt éreztetné veled, hogy te nem vagy elég jó nekik, ebbe a családba (mondjuk származásod miatt - pl. mert nem nagynevű családból származol)?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Marhára nem érdekel, hogy nekik jó vagyok e, amíg a páromnak igen és ő mindenben mellettem all
2022. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon rosszul érezném magam. Mert, ha a férjem/vőlegényem ezt érezteti vele, akkor valószínűleg nem csak ő gondolja így, hanem az ő egész családja is.

Amúgy meg mondanám neki, hogyha nem vagyok elég jó neki, akkor minek vett el, mégis.

2022. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok, oh bocsánat, félre olvastam.

A családja érezteti. Hát, akkor nekik mondanám meg, hogy semmi közük a kapcsolatunkhoz.

2022. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek kell megfelelnem, nem a családjának.

A férjemmel fogom leélni az életem, nem a családjával.

2022. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De konkrétan hogy éreznétek a titeket lenéző család iránt?
2022. aug. 23. 16:47
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
nagynevű család, LoL
2022. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Pont le se 💩.


4# voltam.

2022. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az érdekelne ebben a szituban, hogy a pasi hogyan kezeli a helyzetet. Ha neki elég jó vagyok és ezt felvállalja a családjával szemben, akkor semmi gond, nagy ívben tennék a famíliára. Ha meg neki is kifogásai vannak, akkor előbb-utóbb nyilván úgyis megválunk egymástól.
2022. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem az jobban érdekelne,hogy a párom kiáll e melletem.

Ha teljes mellszélességgel igen,akkor a többi családtag,rokon véleménye nem érdekelne,nem kell velük találkozni.

Viszont ez hosszú távon feszültséget generálna közte és a családja között,ami nem jó,itt minden azon múlna,hogy a párom milyen rugalmasan tudná kezelni a helyzetet.Mert jönne a pl: őt választottad a családod helyett és hasonló mondatok...ezt le kell valahogy kezelnie,különben a kapcsolat rovására megy.

2022. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Engem is lenéznek. Mert szerintük én nagyon buta vagyok, a családommal együtt. Hozzáteszem két diplomás nő vagyok, a jég hátán is megélek. A családom szint úgy. Ellenben ők....tudnám ragozni csak nem akarom. Én egyszerűen tudomást sem veszek róluk.
2022. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!