Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyukámnak,...

Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy csak 24-én megyek haza?

Figyelt kérdés
Eredetileg is úgy volt, hogy 24-én megyek, de most a sztrájk miatt értem jönnének kocsival, és persze örülne, ha már kedden hazamennék. Nagyon nem szeretek otthon lenni (állandó veszekedések, feszültség), és annyira unom már, hogy mindig ezen (is) veszekszünk, hogy akkor egy nappal előbb vagy később megyek-e.
2008. dec. 22. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Anya, csak 24.-én megyek haza."


Ezt nem kell tovább ragozni. Mondd meg neki, és kész. Ha rákérdez, miért, mondd meg neki azt is. Talán magukba néznek, és visszavesznek a veszekedésekből, legalább karácsonykor.

2008. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem vettek vissza a veszekedésből, de tényleg a legegyszerűbb, ha megmondod nekik.
2008. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már nem vagy kisgyerek.Egyszerűen mond el neki telefonon.Attól félsz hogy leszid?Nembaj ne is foglalkozz vele.Önnáló ember vagy.Ne szóljon senki bele az életedbe.
2008. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki egyszerűen, hogy akor mész és kész, ha leszídna, akkor azt is mondd el, hogy miért. Pár év és a saját családoddal fogod tölteni a szentestét, addig is örülhet anyukád, hogy 24-én még velük vagy.

Mindenesetre boldog karácsonyt Neked!

2008. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!