Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja már tudja a családunk, hogy nagyon sok év próbálkozás után végre gyerekeink születnek. Pontosan 5 év próbálkozás és rengeteg vetélés van mögöttünk.

Az egyik fiú testvérem elvett még néhány éve egy lányt. Sose volt a szívem csücske, de elfogadtam a döntését. A 12. Heti ultrahang után egy hétvégi nagy családi ebéden jelentettük csak be a hírt. Majdnem mindenki jól fogadta, kivéve a sógornőm, aki elkezdett velem ordítani, hogy nem hiszi el, hogy mekkora egy k*rva vagyok, hogy felbaszattam magam (khmm 11 éve vagyunk együtt, 5 éve házasok vagyunk). Végül csak kiderült a problémája: aznap reggel volt egy nagyon halvány pozitív tesztje és be akarta jelenteni a családnak. A bátyám azóta nem beszélhet velem, ha megjelenünk a családnál, akkor ordít, visít, kiakad és elviharzik. 4 hónapja nem változik a helyzet. Szerintetek megjavul terhesség után vagy örökre ilyen zakkant marad? Mit tudnék csinálni, hogy legalább elviseljen engem? Lassan jön a karácsony, olyankor pedig az egész család összeül nálunk (70 fő). Senkinek sem lesz kedve ezt hallgatni.

Az én reakcióm ilyenkor végig normális, nyugodt próbálok maradni, mivel a babáink egészsége fontosabb, de azért zavar. Tényleg ekkora hibát vétettem?



2022. szept. 14. 22:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%

"Majdnem mindenki jól fogadta, kivéve a sógornőm, aki elkezdett velem ordítani, hogy nem hiszi el, hogy mekkora egy k*rva vagyok, hogy felbaszattam magam"


Úgy érted, hogy ott, mindenki előtt így beszélt rólad? Nem küldték el a büdös fenébe? Ez nekem furcsa.


Egyébként ezek után én biztos nem hívnám meg karácsonyozni. Elég abszurd, hogy a testvéred egy ilyen jelenet után még hűséges papucsa a csajnak, és a parancsait teljesíti. Milyen testvér tűri, hogy így beszélnek a nővéréről?

2022. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Sógornőd kattant, nyugodtan küldd el a hölgyet a fenébe, ha visít mutass az ajtóra...
2022. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
He? Úgy leosztottam volna, leesik a haja. Aztán levegőnek nèznèm, na nehogymár jòba akarjak lenni egy ilyen őrülttel...
2022. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Na neee
2022. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten jól viselem a hülyéket. Mivel terhes vagyok, így nem idegeskedek feleslegesen. Azzal csak magunknak ártok. A családunk próbálta csitítani. Bátyám pedig okkal nem tud már lépni: eddig normális volt vele. Most lett hülye. Ha elválik, akkor pénze nem marad, mert asszonytartás, gyerektartás, fele nyugdíj megy a csajnak. Itt nálunk így megy. Szegény remenykedik, hogy megjavul.
2022. szept. 14. 22:27
 6/24 anonim válasza:
94%

Ilyen van? És ezt ő megteheti anélkül, hogy mindenki elküldené a francba, de legalábbis pszichiátriára?


Amúgy én a helyedben nem is akarnám ilyen elmebeteg barom állattal rendezni a viszonyt.

2022. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Külföldön éltek? Mert Magyarországon nincs asszonytartás.
2022. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#6 Mindenki próbálja lenyugtatni, de kicsit hülye...


#7 Igen, külföldön. Itt az asszony mindent visz egy válás után. Okkal akarja a tesóm és én is normálisan megoldani. Kivéve akkor tudja ezt megtámadni, ha a nő megcsalja és bizonyítéka van ellene. Akkor egy több éves válóper, de megnyeri.

2022. szept. 14. 22:38
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit. A testvérednek kellene megbeszélnie vele, hogy moderálja magát. Ha nem sikerül, akkor meg ne vigye el a karácsonyi ebédre/vacsorára.
2022. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon egyszerű, karácsonyra nem hívjátok meg, csak a testvéredet, többet ne foglalkozz a sógornőddel
2022. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!