Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a majdnempáromnak...

Mit adjak a majdnempáromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nem régen ismerkedtünk meg, még "csak" randizgatunk, nem akarjuk elkapkodni. Mivel nem nagyon ismerem nem tudom minek örülne tőlem, a családját se ismerem még, hogy nyomozhattam volna. Nagy összeget nem akarok bedobni nehogy zavarba,kellemetlen helyzetbe hozzam őt ha esetleg ő nem így készül.De szeretném meglepni valamivel.

Tudom butaság hogy most kérdezem ezt karácsony előtt 1 nappal de eddig agyaltam de sajnos semmi... :((((( TUDNÁTOK NEKEM SEGÍENI,TIPPEKET ADNI? Pasik csajok kreatívak egyaránt!! Ti minek örülnétek mit adtok,adnátok hasonló helyzetben? A kiszemelt 30 éves, nagyon édes,romantikus pasi.

Kérlek segítsetek!!


2008. dec. 22. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy üveg Finom bor és saját készítésű sütemény.
2008. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én a jelképes akjándékként mézeskalács angyalkákat adtam. Csinálj neki egy szép nagyot...:D
2008. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon édes, romantikus 30-as pasi akkor vedd meg neki mondjuk Johannes Mario Simmeltől a Csak egy szó a szerelem c. könyvet. :)
2008. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyakkendőt, vagy ha nem annyira öltönyös, egy övet! Annak bárki hasznát veszi! Vagy egy jóféle ital ahogy előttem írták... törölköző, köpeny, illatszer... ezek viszonylag semleges dolgok!
2008. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
arra gondoltam sütök neki mézes kalácsot de nagy formát sőt egyált. frmát sehol se kapok... :( És valami kedves gesztus, ami maradandó szerintetek? Mi lehet ilyen? Ami szíven találja:)
2008. dec. 23. 10:25
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm szépen a segítséget!
2008. dec. 23. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy saját készítésű finom szentestei vacsora, gyertyafényben? És valami apróság.
2008. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!