Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ha ilyen...

Mit gondolnátok ha ilyen kapcsolatban lenne a gyereked?

Figyelt kérdés

A lányomnak már 7 éve nem volt kapcsolata. A vőlegénye fiatalon meghalt motorbalesetben, azóta senki felé nem nyitott. Viszont kb.1,5 hónapja boldogan újságolta, hogy megismerkedett valakivel. Örültem neki, hogy végre egyenesbe jön, a hétvégén el is hozta bemutatni. Szó se róla, megnyerő fiatalember, viszont amikor belépett én megborzongtam, mert hasonlít az elhunyt vejemre...27 éves, ő is ennyi idős volt mikor meghalt. Magasság, testalkat, haj-szemszín, mindenben hasonlít. Hobbija a salakmotorozás...És ezt nemcsak én látom bele, hanem a férjem és a fiam is látta a hasonlóságot. (Természetesen a lányomnak nem mondtunk erről semmit, kedvesen fogadtuk a párját, jól sikerült az este, és nem is áll szándékunkban megfúrni a kapcsolatukat).

De aggódom, hogy ezzel most nem tovább lépett a lányom, csak a régi sebeket tépi fel magának. Nem tudom, hogy mennyire volt tudatos ez a választás, de nem hiszem hogy ő nem látja a párhuzamot a két férfi között.



2022. szept. 26. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy egyszerűen a lányodnak az ilyen típusú pasik tetszenek
2022. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem egyszerű a szitu. Általában az alany adott esetben a lányod, nem látják a hasonlóságot. Az is lehet csak nektek tűnik úgy, az is lehet az első válaszolónak van igaza. Szerintem nyugodtan beszélj vele,hogy látod. Csak óvatosan.
2022. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Saját dolgommal foglalkoznék.
2022. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Semmit, az ő dolga.

Amúgy a volt sógornőm új pasija megtevesztoen hasonlít a sógoromra, a lányom egyik osztálytarasanak az anyja pedig az exferj 10 évvel fiatalabb kiadásával él együtt.

2022. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek megvan a zsánere, nyilván az ízléséhez passzoló férfit fog választani. Az elhunyt vőlegény és a mostani pár is hasonlít, ez nem furcsa. Én nem aggódnék. Azért túl sok idő telt el ahhoz, hogy pótlékot keressen, szerintem nem erről volt szó. De beszélj vele erről.
2022. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Én örülnék, hogy legalább tudott új kapcsolatot kialakítani és maradt örökre magányos.
2022. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Legalább boldog.
2022. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Hátha ez az új pasi nem hal meg!


Én örülnék és reménykednék.

2022. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

És a lányod mennyivel idősebb a pasitól?

Mert ha a vőlegénye 7 éve volt 27, és az új pasi meg most 27, az elég furi...

2022. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Majdnem 8 év van közöttük, a lányom novemberben lesz 35.
2022. szept. 26. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!