Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok mindent eltürni...

Köteles vagyok mindent eltürni töle?

Figyelt kérdés
CSajról van szó ,és futatták régen.Ilyenekre gondolok pl:beleszól mindfenbe,a gyerekeimet sem hagya békén stb..Csak az a baj akinél dolgozott az nem hagy békét neki!Félek hogy a gyerekeimmel is csinál valamit ö miatta!Mit tegyek?
2008. dec. 22. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak baratnod? Miert vagy meg mindig vele? Hagyd el.
2008. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a párom tesjóról van szó!
2008. dec. 22. 22:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Tesója akart lenni bocsi
2008. dec. 22. 22:08
 4/8 anonim válasza:
85%
Szerintem költözz el pár napra vagy akár hétre is, ahogy jónak látod és hagyd magára egy kicsit a lányt, hagy vegye észre hogy átlátsz a dolgain, és rendezze le az ügyeit a volt futtatója között. Hagy higgadjon le, neked is jobb lesz egy kicsit külön lenni. Ne félj, kezdesz majd neki hiányozni, és beszélni akar veled hogyan tovább. Ha továbbra is kötekedik mindenbe, hagyd el végleg, így nem lehet normálisan élni.
2008. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
szerk: bocs, miközben írtam akkor írtad hogy párod tesójáról van szó. Akkor küld el a jó... Ne szólogssaon bele az életetekbe. Párod tesójának van élettársa?
2008. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze férje van!Csak nem értem az ilyen nöket is elveszik akik pénzért árulták magukat valamikor?Meg kitudja lehet most is azt csinálja!
2008. dec. 22. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

a legtöbb embert megházasítják, mért ne? :D wsajnos nem mindenki tökéletes. :S kevesen vagyunk. :S XD


kérj távoltartási végzést a futtató eltiltására.

2008. dec. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen ezeket is elveszik,többet is ismertem!
2008. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!