Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az öcsémmel?

Mit tegyek az öcsémmel?

Figyelt kérdés
Az öcsém 10 éves, már negyedikes és egyedül jár iskolába (az iskola nincs messze, az utcánkkal szembe). Minden reggel mikor megy a buszom, elkísérem a zebráig, megvárom amíg átmegy és megyek a dolgomra. Ma viszont anya úgy jött haza, hogy tiszta ideg volt. Megkérdeztem hogy mi a baj, erre kiderült hogy az öcsém, ellógta az első óráját, mert ő a Barátság Parkba ment. Anya nem tudja hogy mit tegyen és segítteni szeretnék. Ha valakinek van ötlete kérem segítsen!!

2022. szept. 29. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Most kap egy lek*rást, aztán meg kell nézni, hogy legközelebb is csinál-e ilyet. Talán csak eddig nem volt tisztában azzal, hogy kiderül az ilyen.


Nem értem, neked mi szereped lenne az egészben.

2022. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen közel van az iskola, indulj vele 5 perccel korábban, kísérd el az ajtóig és nézd végig ahogy bemegy a suli kapuján.

Ma este meg elmondanám neki, mekkora felelőtlenség amit tett, mert bármi történhetett volna vele, ami titeket felzaklatott volna. (baleset, elrablás...)

2022. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Be kell kísérni az osztáljába,vagy ha van egy kis idöd vársz 8 ig míg be nem csengenek,
2022. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
#3: gondolom, a kérdező is jár iskolába...
2022. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szülő felelőssége. Én felmentelek. Ne vegyél magadra semmit, amit esetleg kapsz otthon emiatt.

Te nem tudsz tenni semmit... Anyud oldalára állsz, amikor elmondja az öcsinek, hogy iskolába kell menni reggel, és nem parkba.

2022. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az öcsém nagyon rossz, többszőr is csinált már ilyet. Ha verést kapott, ha kedvesen beszéltünk vele semmi nem hatott. Sajnos nagyon lopós, idegbeteg, és könnyen lesz dühös. Orvosnál voltunk vele, kleptomániát nem állapított meg és azt mondta hogy ő ilyen. Tudom hogy nem az én felelősségem, de anyukám és apukám már tiszta ideg. Én csak segíteni szeretnék. :(
2022. szept. 29. 16:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek a szüleimnek kéne nevelési tanácsadót fogadni? Anyukámnak három gyereke van (velem együtt) és senkinél nem volt ilyen. Nem tudjuk mi baja
2022. szept. 29. 16:39
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát valami mellément a nevelésében.
2022. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi rosszat mondtam hogy le pontozátok az embert??
2022. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ha verést kapott"

. Vannak itt bajok akkor...

2022. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!