Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek az anyukám...

Nagyon félek az anyukám reakciójától. Hogyan mondjuk el nekik, hogy 13hetes terhes vagyok, és májusban összeházasodunk a pici apukájával?

Figyelt kérdés

Egy babát az előző kapcsolatomban az apával karba öltve elvetettet. Most már ez a veszély nem áll fent, de akkor is nagyon félek, hogy ártana nekünk...

Jön a karácsony, és ilyenkor aztán nagyon ki tudja magát minden hülyeséggel borítani.

Mégis hogyan mondjuk el? Kértem a párom, hogy ő mondja el, vagyis kezdje el... De akkor is. Rettentően félek. És nem attól, hogy kirak otthonról, mert van hová menni.

Tanácsokat kérek.

22éves kismama


2008. dec. 23. 11:42
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt nő vagy, a te életed, nincs miért félned anyukádtól. El kell fogadnia a döntéseteket.
2008. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

Ha el tudná fogadni a döntésemet nem aggódnék.


"Nem hagyom, hogy unokám legyen".... Ezek után állok itt 13hetesen, hogy most mi lesz

2008. dec. 23. 11:57
 3/56 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Bocsi de anyukádnak mi baja?te már 22 éves vagy és azt csinálsz,amit akarsz.Szóval én nem engedném,hogy anyukám beleszóljon a dolgaimba.Bármennyire ragaszkodsz is hozzá.Ennek a babának megkell születnie ha ráadja az áldását,ha nem.Örülni kéne neki,hogy onokája lesz.Minden renses nő örülne....

2008. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Most erre mit mondjak, nem akarja, hogy gyereket szüljek, mert fiatal vagyok, mert az apja el fog hagyni, mert így mert úgy... Azt hiszi, hogy a nyakára akarok szülni.... ez féléve is így volt, most sem sokat változott a hozzáállása. És nem éppen 22évesnek tekint. Nem érdekli, hogy jogom van dönteni az életem felől. De ő dönthet a testem gyerekem felett, mert az anyám...

Fél éve abortusz előtt ültem vele szemben és bőgtem mert olyasmiket mondott a gyermekemről... És látogatni nem jött be a kórházba 3nap alatt, fel sem hívott... Szerintetek ezek után milyen érzés lesz odaállni elé...

2008. dec. 23. 12:19
 5/56 anonim ***** válasza:
96%

Istenem,de hàt 22 éves vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sajàt jogaid vannak,nem kell félned,söt neked bàtornak kell lenni,hisz anya lettél/leszel,ki kell àllni a gyermekedért!

Amugy is màr 13 hetet betöltötted,elvetetni nem tudod,ugyhogy màr teljesen mindegy,hogy hogyyan jelented be.

Én biztos hogy egyszerüen megmondanàm:

-anya!Nagymama leszel!

Vagy_

-Anyu!bövül a csalàd.

Nem is tudom,én nem aggodnék a helyedbenn igy.

Ha kiakad,akkor se tehet semmit màr.Max. nem tàmogat........

De ne feledd!

Nem vagy kislàny,tiéd a döntés és a felelösség is minden téren!

Kitartàst¨

És boldog Karàcsonyt!

2008. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim válasza:
67%
Ne haragudj , de ugy vettem ki a szavaidból, hogy fél éve voltál abortuszon..először is mért nem védekeztek?,??Másodszor , hogy annak a babának más volt az apukája...akkor ez így télleg furcsa...egy féléves kapcsolatban, nemcsodálom hogy anyukád nem javasolja a gyerekvállalást...sztem ha igy van ahogy értem, akkor felelőtlen vagy...nem stabil kapcsolatban inkább védekezz...
2008. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

Eljegyzés 2év után estem teherbe az előző kapcsolatomban, ahol az apa sem akarta a picit.

És képzeld tényleg fél éve ismerem gyermekem apját, akivel kb az első naptól kezdve tudjuk, igen ő az. Mellettem maradt, és együtt építjük az otthonunkat, várja a gyermekét, szeretjük egymást, tiszteljük egymást. Anyagilag sem állunk úgy közösen, hogy felelőtlenség lenne. Eszünkbe sem jutott az abortusz.

Szóval kedves utolsó, mi is a problémád?

2008. dec. 23. 13:00
 8/56 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves utolsó, ha annyira okos vagy ilyen családi kapcsolat terén, ugyan mond el nekem mikor stabil egy kapcsolat, mennyi idő és mi kell hozzá...?
2008. dec. 23. 13:02
 9/56 anonim ***** válasza:
87%

Végül is igaz,miért ilyen gyorsan,màstol stb. stb,de azt ne felejtsük el,hogy egy nagykoru személy,akàr 18,akàr 22 éves sajàt maga dönthet hogy mit akar.

Az màr màs kérdés hogy anya tàmogatni fogja -e majd utàna vagy sem,de én még olyat nem hallottam hogy 22 éves nö fél megmondani hogy babàt akar,babàt vàr.

Milyen anyukàja lehet annak aki 22 évesen is retteg elmondani?

Esetleg milyen életet él az a 22 éves,hogy az anya igy beleszol a dolgaiba?

Lehet rosszul esik ez a vàlasz,de valami valamelyik oldalrol nem stimmel!

2008. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
94%

Ha akarod a babàt(mostmàr nem tehetsz semmit)akkor miért félsz megmondani?

Hisz ez a baba a te babàd,a te véred,a te jövöd!

Senki nem dönthet helyetted!

És ezelött fél évvel se dönthetett volna senki helyetted.

2008. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!