Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem elég kellemetlen.En...

A kérdésem elég kellemetlen.En elvaltam, az új kedvesemnek pedig meghalt a felesége. Jogos, hogy meg nemmutat be senkin ek?Titkol? A gyász miatt. Jogos,hogy bant, ha a múltról beszél, hogy feleségem, így fogalmaz?1 eve eggyütt vagyunk.

Figyelt kérdés

#szerelem #gyász #Titkolodzás
2022. okt. 21. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk megkérded tőle? Így mi mit adjunk választ? lehet azért mert csak ennyit tudunk.
2022. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Lehet rosszul erezne magat a csalad elott hogy “maris” tullepett..

De igazabol szerintem nincs miert

Sajnos az ilyen kapcsolatokban mindig is ottlesz az hogy ha nem hal meg a felesége nem is lenne veled..:/

Én nem tudnám ezt kezelni de ha szereted neked muszáj lesz :)

Szerintem beszelj vele errol

Kerd meg esetleg hogy ne a felesegenek mondja hanem pl a nevet hasznalja

Vagy kerd meg hogy ne is beszeljen rola mert neked ez kicsit erzekeny tema


Kicsit olyan mintha egy barati tamaszkent gondolna rad :/


Nehez a helyzeted :/ nem is mennek bele igy kapcsolatba

Orok masodiknak lenni :/

Probaljatok megoldani :)

2022. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
1 év után nagyon fura és nem normális, hogy titkol.
2022. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Mikor halt meg a felesége? Mert nyilván ha pár héttel később ismert meg téged és a gyász(meg a beleőrülés) elől menekült a kapcsolatba, akkor (még ha tényleg szeret is), akkor is van valamelyest egy gyászidő, amit illik kivárni.

Az nem szép dolog (legalábbis kifelé semmiképp nem annak jön le), ha valakinek meghal a párja (akit jóesetben szívből szeretett legalább egykoron, és nem úgy kényszerítették hozzá), és utána piros, citromsárgában meg narancssárgában kürtöli szinte világgá, hogy Figyu, újra szerelmes vagyok.

2022. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy éve együtt vagytok, akkor gondolom több, mint egy éve halt meg a felesége.

A gyászév letelte után még régen sem vették rossz néven, ha újra udvarolt az özvegy férfi, vagy fogadta a férfiak udvarlását egy özvegyasszony. Vagyis ebben egyetértek veled: furcsa, hogy a családjának nem mutat be. Egyébként együtt éltek? Ha igen, akkor még furcsább. Gyerekei nincsenek neki vagy neked?


Azzal viszont békélj meg, hogy elhunyt feleségét élete végéig feleségeként fogja említeni. Miért, hogyan nevezné? Soha nem vált el tőle, haláláig szerette őt. Házasságban élt "míg a halál el nem választ tőle" ahogyan egyházi házasságkötéseken mondja a pap. És ha most is élne a felesége, nem lenne most veled kapcsolatban.

Ha mindezeket nem tudod jó lélekkel elfogadni, akkor nem passzoltok egymáshoz.

2022. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Ideje volna megkérdezni 1 év után a miértet!
2022. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem tartom kizártnak, hogy az asszonyka él és virul.
2022. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg nem mindegy az egész kapcsolat szempontjából, hogy mikor halt meg a felesége. ha 2 héttel azelőtt, hogy összejöttetek, az nem olyan, mintha évekkel előtte. ha csak búfelejtőnek vagy, akkor nem az a legnagyobb probléma, hogy nem mutatott be senkinek. amúgy soha nem értettem, mi ez a nagy bemutatásmánia az embereknél. Én nem ismerek senkit a férjem családjából, mert már az elején megmondtam neki, hogy nekem nem hiányoznak az utálkozó anyósok, meg a befeszülős családi jópofik. Nem értem kinek és miért hiányzik az ilyesmi, de mindegy. Ettől függetlenül lehet komoly egy kapcsolat és igazi a szerelem, marhára nem ezen múlik.
2022. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
24%

Nyilván a szeretője a kérdező.

Hogy beszéljen róla, ha egyszer a felesége volt? Gyászol. Akkor is, ha ez neked nem tetszik. Mért kéne rohanni a szerető bemutatásával?

2022. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

Hasonló helyzetben vagyok, csak ott élettársi viszony volt. Nagyon nehéz, főleg ha olyanokat mond, hogy sosem leszek olyan fontos, mint ő, stb..

Még adok neki időt, a gyász szörnyen nehéz lehet, csak pár hónapja hunyt el a párja, de úgy érzem csak búfelejtő, kapaszkodó vagyok. Ha fél év múlva is ez lesz, sajnos el kell engednem. Nekünk van közös múltunk, ha így ismertem volna meg, nem mentem volna bele a kapcsolatba.

Kedves Kérdező, az egy év tényleg hosszú idő, el tudom képzelni milyen nehéz neked:/ Kommunikáljatok, hátha változik és megérti miért bánt ez téged.

2022. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!