Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok a párotok előtt...

Szoktatok a párotok előtt fingani?

Figyelt kérdés
Nem kicsit, laposat, hanem esetenként oltári büdöset/hangosat. Az egyik előző kérdés ihletett meg, bevallom.
2010. szept. 27. 23:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
32%
Dehogynem arra utalt. "Nem kicsit, laposat, hanem esetenként oltári büdöset/hangosat". (Ne hari, de ilyen nem lehet nem direkt csinálni a másik orra alá).
2010. szept. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%

"Bölcs Salamon monda vala,

hangos fingnek nincsen szaga.

Amelyik halk,és alattomos,

annak szaga irtózatos."


Bocsi a kis versért..

Szóval én csendben,alattomosan rotyogok,szinte nem is hallani..De a párom és a felnőtt fiam már rohannak is ki szobából,persze röhögve,hogy már megint az életükre törtem!A párom szinte beszél a seggével,olyan hangosan dorombol vele..De tényleg nincs szaga..A fiam teljesen mindegy hogy fingja el magát.Halkan vagy dübörögve...Romlott osztriga szaga van.. :)

De nem csinálunk belőle ügyet..Ez is az élet velejárója..

38/N

2010. szept. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem haragszom én egyáltalán, de szerintem van olyan, hogy egyszerűen magától hangosan jön, és nincs mit tenni vele. Vagy lehet csak én nem tudom szabályozni és tudatalatt azért vagyok ilyen fingtoleráns, de pl menstruációkor van hogy fel vagyok puffadva, és hangosan jön ki, pedig nem direkt csinálom - ebben az esetben nem fogom vissza magam, emberek vagyunk, a fing is egy emberi dolog, ez van. Most ha a barátomból egy bableves vált ki ilyen reakciót, miért kéne azt vélelmeznem, hogy biztos direkt csinálta.
2010. szept. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos élelmiszerek (bab, brokkoli, káposzta, kóla...) plusz az idegeskedés is (a fokozott levegővétel miatt) bélgáztermelést okoz, ez tény. Vagy lent jön ki szellentés formájában, vagy fent jön ki büfi formájában. No most ha visszatartom, az az emésztőrendszert terheli meg, esetlegesen hascsikarást (a büfi visszatartása nálam pl. hányingert, rosszabb esetben majdnem hányást) okoz, ezt nem szeretném. Valamilyen mértékben vissza tudom fogni, hogy kevésbé legyen észrevehető, de aminek ki kell jönnie, annak kint a helye, de szándékosan sose csinálom.

Azt írják az egészségügyi okosok, hogy napi 10-15-szöri gáztávozás még normális, efölött betegségre utalhat.

Ha olyan helyre megyek, ahol nem szeretném ilyen formában elereszteni magam, nyilván kerülöm az olyan ételeket meg a stresszt, de otthon kicsit más, viszont otthon se rendezek versenyt ebből, mert ez nem poén, csak hozzátartozik az emésztőrendszer normális működéséhez.

2010. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
nem... csak olyankor fordul velem elő, mikor alszom és akaratom ellenére elrepül pár galamb... :D persze a férjem nem zavartatja magát...sokszor telefingja a szobát... :D
2010. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is lehet kérdés. Ha élő ember vagy, működik a bélrendszered, akkor ez a világ egyik legtermészetesebb dolga.
2010. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%
Tudom, hogy ez mennyire természetes, egészséges, vicces (?), stb.. dolog, de én úgy lettem nevelve, hogy sem ez, sem a büfi nem illik. Sem otthon, se az utcán, sem a párkapcsolatban, sehol. Szóval én rosszul tudok lenni egy-egy ilyentől, dehát ez van. Igaz van olyan is, h nevetek 1et, ha épp olyan szituban csinálja valaki, de én kényelmetlenül érzem magam, ha kell. De inkább előtte, mint elvonulva. Milyen már az, h kimész a mosdóba, ott kis földrengés, és jössz vissza mintha semmi nem történt volna :D Kész röhej... :) 19L
2010. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
a barátom szokott előttem, nem zavartatja magát ( miért is tenné, hiszen természetes dolog), de én mégis kellemetlenül érezném magam ha véletlenül hangosat pukiznék előtte :D hát ez van.... 18/L
2010. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha kijön, kijön, nem zavartatom magam, ő se, nem érdekel minket egymás közt ez. Versenyt nem tartunk, de nem fogunk menekülni egymás elől, ha kell. (ciki is, ha az ember a saját párja elől menekül és ilyen emberi dolog miatt nem meri magát elengedni)

Lehet lepontozni. :) :P

2010. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
80%
Én viszont ki nem állhatom, ha a párom hangosan fingik. Én mindig megtisztelem azzal, hogy kicsit arrébb vonulok vagy valami, de ő nem, akár eszik, akár számítógépezik, tévézik, épp ahol van elereszti. De ez még nem is lenne olyan nagy baj, ha hagyná simán kicsusszanni vagy csak véletlen repülne el a galamb. De rá is nyom, és utáni kis átszellemült mosoly van a képén. Egyszer biztos megfojtom.
2010. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!