Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok a párotok előtt...

Szoktatok a párotok előtt fingani?

Figyelt kérdés
Nem kicsit, laposat, hanem esetenként oltári büdöset/hangosat. Az egyik előző kérdés ihletett meg, bevallom.
2010. szept. 27. 23:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nevelés kérdése,meg hogy téged mennyire zavar a másiké.Én csak akkor szoktam,ha nagyon muszáj,meg a párom is.Jókat röhögünk rajta.Van egy 8 hónapos fiunk,géppuskas.eggünek becézzük néha...gondolom értitek miért.Annyira édes,mikor csinálja,látszik a boldogság az arcán,ahogy megkönnyebbül.Hiszen ez a világ legtermészetesebb dolga.
2010. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
86%

Mi már a 3. találkozásunkkor engedtünk a gázoknak. :D Mondtam a Páromnak este az ágyban, hogy fáj a gyomrom. Erre Ő: durrants egyet! És durrantottam. Utána Ő is eleresztette a galambot :D Azóta sincs probléma ebből. :D Persze nem fingunk szándékosan, brahiból, de ha kell, nem rohanunk ki a vécére. XD


25/L

2010. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%

Előző vagyok. :D

Még annyi, hogy nem szex közben történt az a fingás, hanem tévéztünk :)


25/L

2010. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Könnyesre kacagtam magam a válaszokon! :D Nagyon készen vagytok, és csatlakozom én is. Bár én még nem vagyok elég bátor, és nagy koncentrációval igyekszem csendben és diszkréten intézni, ahogy a párom is, azt hiszem, eljön még az az idő... :D
2010. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem :D



De ezek a válaszok :D Jókat nevettem rajtuk.

2010. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Hogy lehet direkt fingani?

Azért kérdezem, mert én egyáltalán nem szoktam, ez most komoly, tényleg nem, még bab után sem, sem laposan, sem reccsenőset.


A férjem és a fiam bezzeg versenyt finganak, és jókat röhögnek rajta:D

2010. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Sírva röhögök a válaszokon xD

Amúgy nálunk ha ránkjön a családban vagy a párommal az ötperc, akkor még versenyzünk is XD Najó ez az öcsémékkel jellemző :D undoríytó de sírva röhögünk közben:D képes feldsobni a legrosszabb napot is xD

2010. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!