Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el, hogy 7...

Hogyan mondjam el, hogy 7 hónapja van barátom?

Figyelt kérdés
7 hónapja van barátom, a szüleim elváltak 4 éve, és anyummal élek, akivel nem túl jó a kapcsolatom, de ő tudja h van barátom. Apumnak is elszeretném mondani, de ő egy olyan típus, hogy ha azt meghallja, hogy mondjuk egy sráccal vagyok kint beszélgetni vagy sétálni vagy ilyen kis apróság egyből, méres lesz, ha hazamegyek hozzám se szól és piszkálódik velem, hogy ugyan kikkel voltam meg mit csinálhattam. Eléggé unalmas már, és ezért is ha elmondanám h barátom van, lehet h a nyakamat is kitekerné, vagy nem tudom elképzelni, de tuti nem lenne a kapcsolat olyan köztünk mint eddig, amíg nem tud semmit. Elterveztem magamba h ma este elmondom neki, de nem merem, annyira félek! Kérlek mondjatok vmi segítséget, nem tudom mi tévő legyek. (15 éves)
2008. dec. 23. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Apu xy nal járok,az esetleges kérdéseit megelőzendő mondj el minél több információt róla,minél gyorsabban..:D hová jár suliba hány éves,tajszáma stb:D Egyébként ha bemutatod apukádnak,és látja hogy jó gyerek biztos jobban fogadja majd!
2008. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát jó :D én is így szeretném, de engem csak az bánt, hogy másként fog nézni rám, hogy nem fog bízni bennem :/
2008. dec. 23. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk milenne, ha azt az apróságot kihagynád, hogy 7 hónapja együtt vagytok.

Egyébként meg apukád csak féltékeny, ne aggódj a legtöbb apa félti az ő ici-pici kicsi lányát a gaz vad pasiktól.

2008. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van azt kihagyom :D

Hú komolyan nem tudom mit fosok, nem nagy dolgot kell elmondanom tényleg... ez szerintem természetes, de akkor is nem tudom, úgy félek..

2008. dec. 23. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ezt na apád mondja meg neked..

Azzal jársz akivel akarsz.

nem drogozol, nem lopsz, nem csalsz..Nemtom miért akadna ki ezen apád.


Ha meg kiakad ezen és nem lesz jó a kapcsolatotok, akkor ő meg sem érdemel téged.


15/F

2010. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!