Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ússzak meg egy idegesít...

Hogyan ússzak meg egy idegesítő karácsonyt az idegesítő rokonokkal?

Figyelt kérdés
Ráadásul nagyon unalmas...
2008. dec. 24. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, még mindig nincs válasz erre a kérdésre?Pedig engem is érdekel...
2008. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor mosolygok, és magamban cikizem őket. Néha tényleg vicces. Esetleg, ha van partnered cikizzetek együtt, hatalmasakat lehet röhögni pl egyesek műfogsorán, ami rendre minden évbe kiesik:)

Amúgy meg türelem a mosolygás mellé. Számolj tiztől visszafelé, amikor már nem birod tovább. Vagy egyél sokat , azzal is halad az idő. Ha meg nagyon tragikus a helyzet, akkor meg még mindig ott van a konyakos üveg. Hát istenem berugtál egy kicsit, előfordul...

2008. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vigyel hozzajuk video kazettat, valami vidamat, es szorakoztasd magadat azzal! Vagy kerdezd meg toluk, hogy van e internetuk, mert szeretnel valamit megnezni gyorsan. Aztan veletlenul a gepnel maradsz. Vagy a legjobb, ha megmondod, hogy had nezhesd a TV-t. Csondben eltevezgetsz, ismeros a szitu.

Ha ezek nem mennek, egyel, igyal, es bologass nagyokat, a szuleidnek mondd, hogy menjuuuuuunnnnkkk!!!

2008. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :D
2008. dec. 24. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
en altalaban ilyenkor feleroltetek egy mosolyt az arcomra..belul meg vagy rohogok rjatuk vagy ha nagyon idegesitoek elképzelem,hogy milenne ha most elkudenem a kur.va annyaba ,és azon rohogok:D
2008. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én öszinte vagyok. nem mosolygok, kedves sem vagyok.

tavaj pici babámra hivatkoztam. Az idén meg megmondtam, hogy NEM AKAROK oda menni. Szerintem most mindenki haragszik rám, de szarok rá, mert egész évben én voltam egyedül hagyva minden problémámmal.

2008. dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Képzeld... én minden karácsonykor azt nem várom,h ogy menjünk apukám testvéréhez. De most komolyan. Mindenért leszólnak, hogy miért veszek fel olyan ruhát, amilyet. Nem érdekel. Van két kiscica, és velük játszom. Anyu, meg apu mi másról is beszélnének mint a politikáról, és a végén már ott tartunk, hogy üvöltöznek. :S Az még rátesz egy lapáttal, hogy "egészségesen" élnek. Elvárják tőlünk, hogy mi is ezt tegyük, és már elegünk van belőle. Olyankor leülök, benyomom a tv-t felnyomom max. hangerőre, és nem is érdekel hogy mit mondanak. Ezt ajánlom neked is.
2008. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ellógtam, hazajöttem egy nappal hamarabb. Lassan anyám is kezdi belátni, hogy felesleges az álszent bájmosolygás.
2008. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!