Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ütemben ismertétek meg...

Milyen ütemben ismertétek meg a párotok családját? Mióta voltatok együtt, amikor bizonyos családtagjainak bemutatott? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Vegyük példának az első barátom.

16 évesek voltunk mindketten.

Én egyszerre ismertem meg a szüleit és az öccsét 2 hónap után. Nem volt semmi extra, köszöntem, bemutatott aztán ment mindenki a dolgára. 8 hónapig voltunk együtt, egyszer elvittek nyaralni.

2022. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt mint az első válaszolónál. Kb 2-3 hónap után vittem haza az akkori csajomat, akkor már fél éve együtt voltunk, bár nem gondoltuk komolynak. Az első pár perc volt kicsit feszült, de az is hamar elmúlt.
2022. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Az apja bántalmazó volt a családdal szemben. Szerinted hol vagyok rá kíváncsi?
2022. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

15 évesek voltunk, elkezdtünk ismerkedni, menza után hazakísért és a házunk előtt beszélgettünk órákig. Pár napja jártunk, mikor egyik nap 4 körül apám hazajött, meglátott minket, mondta, hogy menjünk be a kertbe, üljünk a hintaágyra, ne az utcán ácsorogjunk. Mivel bementünk, anyu is kijött köszönni, de ment is tovább. Bátyáimmal is pár héten belül találkozott. Szerintem elég hamar vitt el magukhoz is, pár hét múlva. Szüleivel bemutatkoztunk egymásnak, váltottunk pár szót de ennyi volt.

Mivel fiatalok voltunk, nem olt komoly ez a bemutatás szülőknek stb.

Azóta is együtt vagyunk jóban rosszban 11 éve :)

2022. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Másnap megismertem a szüleit és fordítva is és mivel még otthon laktunk.
2022. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fél éven belül kb. általában mindig sor került rá. Egy exemnek nem ismertem meg a szüleit, meg ő sem az enyéim mert valahogy nem került sor rá, távkapcs volt. Nem osztott nem szorzott.
2022. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Első és második randin ismertük meg egymás szüleit.

Úgy jöttünk össze, hogy komoly kapcsolatot szeretnénk egymással, és örülök, hogy nem húztuk az időt, azóta már rég egy család vagyunk.

2022. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt jartunk volna már ismerték egymást szülők is, szóval ez kimaradt nalunk.
2022. nov. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-3 hónap kapcsolat után bemutatott a szüleinek meg a tesóinak. Aztán mikor volt valami nagyobb családi banzáj, akkor mentem vele és megismertem a többi rokonát is.
2022. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férjem már egészen az elején végighurcolt az egész családján. A fogadtatás enyhén szólva vegyes volt, tekintve, hogy még mindketten házasok voltunk. Neki természetes volt, hogy engem mindenkinek bemutasson, később aztán ritkította ezeket a találkozásokat, és többé-kevésbé meg is szüntette.
2022. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!