Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy anya...

Miért van az, hogy egy anya ledegradálja a saját gyerekét és ettől érzi magát jól?

Figyelt kérdés
2022. nov. 21. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy egy nárcisztikus majom, kevés önbecsüléssel, ezért a gyerekét tapossa...
2022. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Ott komoly bajok vannak az anyuka fejében is, mert egy normális ember nem érzi jól magát attól, hogy a gyerekét ledegradálja
2022. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

nincs olyan, hogy LEdegradál.

A degradál-ban már eleve ott van a "le-" igekötő. lefokoz.

2022. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy Ő is ezt kapta kiskorába és akár tudat alatt csinálja. De az is lehet, hogy tudatosan és nem nőtt nég fel az anyasághoz. Bár az első valószínűbb.
2022. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Részleteket. Mert ebből semmit nem tudni.

Ja, és persze, nárcisztikus, mérgező, és költözz el. Csak mert itt kb. ennyire telik.

2022. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nehez igy megmondani, de semmifelekeppen sem normalis. El nem tudnam kepzelni hogy a gyerekemet bantsam, akit elvileg szeretek.


Alacsony onbecsules, nincs rendben onmagaval, feltekeny a sajat gyerekere, narcisztikus stb...


Velem is csinalta anyu kiskoromban. Es valoban: mindig csak O, es O es senki mas. O a legszebb, legjobb, O valaki, a gyereke meg senki lesz, romokban az elete es lehuzza a gyereket is nehogy neki jobb legyen. A csaladban elmondta hogy mennyire utal, es ezt nekem elmondtak a rokonok. Nekem ez magas. Szoval en sem tudom mi zajlik egy ilyen anya fejeben.


Ha lanyrol van szo, akkor titokban verseng vele mert valamire feltekeny ami a lanyanak megadatott de neki nem es soha nem is fog.

2022. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Részletek:

Kicsi koromban nem hagyott békén, rendes megbetegített a tanulással, soha nem volt jó semmi, soha nem volt semmi tökéletes. Ezért direkt rossz jegyeket vittem haza éveken keresztül mindenből, csak hogy leszálljon végre rólam. Most már elértem azt, hogy pár éve nem is tudja a jegyeimet, a bizonyítványomat jó pár éve nem látta. Most újra elkezdtem tanulni, van motivációm, erre leszól, hogy az új anyagot, amit most vettünk, már tudnom kéne, hagyjam a tanulást, mert úgyse viszem semmire, és csodálkozik, hogy a tanáraim hogy bírják a pofám.

2022. nov. 21. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
3%

Azért veled is van gond.

Mi az, hogy nem látta a bizonyítványod? Hábny éves vagy?

Ha direkt nem tanulsz, azzal nem anyáddal cseszel ki, hanem saját magaddal.

2022. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet igy akarja magát önmaga elött jobbnak feltüntetni.
2022. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!