Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerekeitek házasságát...

A gyerekeitek házasságát (vagy párkapcsolatát) milyennek látjátok? Hány éve vannak együtt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 2. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem normális ember nem mászik bele a gyerekei kapcsolatába túl mélyen.
2022. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Engem az gondolkodtat el, hogy mi köze ehhez egyáltalán a nyilvánosságnak, hogy erről ki kelljen írnia valakinek egy kérdést? Szerintem - ha nem panaszkodik a gyerek - a szülőnek sincs hozzá különösebben köze. Házasodni a civilizált világban felnőtt emberek házasodnak saját akaratukból, ehhez a szülőnek sincs különösebben semmi köze (legfeljebb hangot adhat azon véleményének, hogy nem tetszik neki az összekelés ténye, vagy a másik fél, de ennyi), nemhogy a nyilvánosságnak.
2022. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jól megvannak, az egyik pár 16 éve van együtt, a másik 6 éve.
2022. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kissé ellentmondásosnak. De hát a szülők házassága sem mindig a kéjmámor. Két különböző ember esetében ez a normális.
2022. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Én se mászok bele a gyerekeim kapcsolatába, de azért látom, hogy kivel mi van.
2022. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiam első házassága kiegyensúlyozott volt, de nem nagyon voltak boldogok, 15 év után el is váltak.

Most van együtt fél éve egy nővel, akivel egész jól megvan, és hogy ez mennyire lesz tartós, azt majd a jövő fogja igazolni. Örülök nekik, és örülök a volt-menyem új párjának is, mert az unokáim szerint nagyon jófej és jól kijönnek vele.


A nagyobbik lányom és a férje 14 éve házasok, van már két gyerek. Nem igazán látom őket boldognak, és sokaktól ezt a visszajelzést kapják vissza. Csak úgy élnek egymás mellett, és mivel nagyobb hibák nincsenek a párkapcsolatban, így együtt maradnak.


A legkisebbik gyerekem 7 éve van együtt a párjával. Kiegyensúlyozottak, boldogok, szeretik egymást.

2022. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

#6 Mi az amit te boldogságnak tekintesz?

Nem lehet hogy számukra bőven megfelel ennek az, hogy tudnak együtt élni, a gyerekeiknek mindkét szülője ott van és meg tudják oldani együtt a gondjaikat?

Mi sem ugrálunk a párommal ölelkezve állandóan és pont emiatt nem is beszélek a gondjainkról senkinek, mert amikor egyszer megtettem, rögtön ez indult el a családban, hogy jaj de rossz nekünk, mi nem vagyunk boldogok, minek is vagyunk együtt. Pedig nekem ez így elfogadható és nem akarom megváltoztatni egy válással, nem érzem magam rosszul, nem vagyok boldogtalan. Csak ennyi év után már valóban nincsen köztünk az a lángoló szerelem mint az elején.

2022. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!