Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb balhé a...

Mi volt a legnagyobb balhé a családotokban?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 13:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Uncsi, balhémentes családom van.
2022. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Minden nap van valami, leírjam mindet?
2022. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Sok balhé volt a mi családunkban, nagyrésze tettlegességig is fajult, de ha választani kéne kettőt, akkor ezek lennének azok:


3-4-5 éves lehettem, amikor apám eljött értem anyai nagyanyámhoz, mire ő nem akart átadni. Vitáztak, veszekedtek, végül a nagybátyám a szemem láttára akarta leszúrni az apámat, meg kétszer nekilökte úgy a falhoz, hogy a feje vérzett. Végül eljöttünk onnan, de nekem ez egy örök trauma volt, sokszor álmodtam vele, rengetegszer stresszeltem, hogyha olyan útvonalon mentünk, ahol találkozni tudtunk volna nagybátyámmal. A stresszt még fokozta, hogy utána rendszeresen jártunk fel nagyanyámékhoz, mintha mi se történt volna.


A másik balhékor 11 éves voltam, téli szünet volt, fél 12 fele aludtam el. Majd éjfél körül arra keltem fel, hogy anyám és apám a szobánkban vannak, és anyám kiabál nekem, hogy az apám megütötte. Mint kiderült, a külföldön dolgozó apámat anyám meg akarta csalni és társkeresőre felregisztrált, amit megtalált apám a gépen. Egész éjszaka az ő veszekedésüktől volt hangos, apám ordítva olvasta fel, hogy kiket like-olt anyám azokon a társkeresőkön. Nem tudom már hogy mikor hagyták abba, de mind a hárman (az öcsém, anyám és én) egy ágyon aludtunk, alig fértünk el. Reggel meg mintha mi se történt volna, zajlott tovább az élet.

2022. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%
Na, leírok párat a következő kommentben had olvassátok, ha már máshol beszélni erről úgysem tudok. Helyesírást nézzétek el, egy tabletrőlirok ami nem áll kézre
2022. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Apám egyszer beledobta a kandallóba a sörös üvegeket meg a műanyag boros üvegeket, és szétrobbant, a plafon is beszakadt. Úgy összebalhéztak, hogy hívnom kellett a nővéremet. Csak hát ugye ő nem velünk lakott, nem is faluba, hanem városban élt már akkor a párjával. Apám nekiment anyámnak, mire én közéjük álltam, és az öcsém ezen nevetett. Majd mivel közéjük álltam, így én is kaptam.
2022. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Ami volt, azt mind én kaptam, mert lánynak születtem, nem fiúnak.


Már nem érdekel, nem igazán beszélek a "szüleimmel".

2022. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

#2 és 4 vagyok


-Első balhé nekem arról rémlik , hogy a testvérem nyert egy jegyet Budapestre egy videós rendezvényre és az ország másik felében élünk, szegények voltunk és hisztizett hogy mehessen. Az egész rokonságig elment azzal, hogy ordítva sírt mindenki képébe hogy mehessen. Napokig elbújva éltem olyan balhét voltak és a feszültség csak úgy pattogzott az egész rokonságban miatta.


- lefekudtem gumi nélkül az exemmel fiatalon és utána segítséget mertem kérni. Semmi baj nem lett végül de olyan ordítást talán még nem hallottam, napokig rühelltek miatta.


-a testvérem random elköltözött budapestre miután elhordta itthon a családot. Örültünk hogy mostmár nyugton lehetünk de nem tudott megélni így menni kellett érte, de ez előtt napokig zaklatott minket minden platformon hogy szarok vagyunk amiért nem törődünk vele és menjünk érte azonnal. Nem volt nagy öröme szüleimnek mikor másnap hajnalban már menni kellett érte.


-szintén testvérem, barátot cserélt egy nap alatt, csakádtagként kezelt ex pedig egy nap alatt repült, meg lett parancsolva hogy felejtsük el és soha többet hozzá se szóljunk. Imadtuk őt és az új pali ellenszenves volt, nagyon utálatos, nehéz volt nagyon elengedni a régit. Nem úgy voltunk hogy a tesóm orra alá dorgoltuk hogy beszélünk vele de tartottuk vele a kapcsolatot és ez nagyon sok balhét eredményezett. Irtózatosan nagyokat veszekedett velünk a drága ismételten és azt hittem sosem lesz vége.


-szintén ő, bejelentette hogy az x-edik pasival most házasodik egy honap után. Anyagi csődök közepette kellett neki esküvőt rendezni egy hét alatt, irtózatosan rossz volt ez az időszak. Veszekedés, minden volt és az esküvőn is nagyon látszódtak az ál mosolyog, mindenki fel tudott volna robbanni.


-meg sem kell lepődni, szintén ő benyogte hogy terhes miután elváltak a palival fél év után, de a gyereket megtartja mert az ő döntése. Most munkája sincs, dolgozni sem hajlandó és a pali sem fogja eltartani. Ide szül egy gyereket így és még a cigit sem teszi le a terhesség alatt.


Várom már nagyon hogy vajon mi lesz a kövi buli mert már megszoktam, hogy ha előttem robban a bomba akkor a hátam mögött egy nyolcszor akkora atombomba épül

2022. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Miért lettem lepontozva? Nem az lett kérdezte hogy van-e balhé a házban? Itt van, most nem ez a válasz lett várva?
2022. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Miért lennék pinokkio drága? Attól mert apám nem veri anyámat még nekem is lehetnek gondjaim. Nekem ezek voltak a balhék és még van pár, de úgy tűnik leírni már nem lehet, sőt megszólalni sem róla. Megszoktam már hogyha pl Irma testvére aútóbalesetet szenved, amiben meghal egyből, az már senkit nem fog érdekelni, hogy Kati testvére is így járt, mert az túl élte es akkor legyen kussba meg legyen hálás, mert jol megúszta máshozképest. Egész életemben hallgathatótam hogy maradjak csöndben és most mertem írni róla, de bocs hogy az én gondom egy cseppet is elkicsinyül a másiktól
2022. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
20%
Bocs a 10es szintén én vagyok (2 és7 is) és azz hittem nekem szól. A későbbi válasz már nem töltődött be
2022. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!