Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon lebetegedtem (infulenza...

Nagyon lebetegedtem (infulenza), elmentünk barátom családjához ebédre, de én haza jöttem mert nagyon rosszul voltam és aludtam egy nagyot! Most fél 7 a párom még sehol! Azt mondta a telefonba hogy hova siessen?

Figyelt kérdés
Mire számithatok!?
2008. dec. 25. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem egészen értem a kérdést de ha jól veszem ki akkor arra gondolsz, hogy haragszik-e vagy sem? Nos, az lehet hogy haragszik, de semmi oka rá. És jobban tenné ha hazajönne hozzád, a beteghez és főzne neked egy teát, mint hogy dacoskodik.:S

Bocs ha rosszul értelmeztem:S

2008. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

A párod lehet vicces ember és tisztában van vele, hogy ilyen betegen - más lehetőség hiján - úgyis otthon fogod várni.

A másik opció az, hogy ebéd után és ünnepek alkalmával eltelt az idő beszélgetéssel.

2008. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom jol erzi a baratod a csaladnal magat, ezert marad ott, hiszen elvileg a program is az volt, hogy ott lesztek.

Futsel be magadnak otthon jol, hallgass zenet, vegyel forro furdot (ha van kadatok), es igyal citromos teat, es gozold magadat kamillas teaval. Gyogyulj meg, hogy tovabbra tudjatok az unnepet elvezni, es szilveszterre legyel jobban! A baratodat hagyd, had erezze jol magat!!! Igazabol neked kell magadat kikuralni szerintem, akar aludhatsz is meg par gyogyszerrel, gondolom neked is az a lenyeg, hogy jobban legyel minel elobb, nem?

Jobbulast neked!

2008. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Srapnel ***** válasza:
87%
Spec. tényleg hová siessen? Hazamentél aludni. Hol a gond? A párod családozik, te meg lábadozol. Az influenza nem infarktus, meg agyvérzés, hogy olyan nagy ügyet kelljen csinálni belőle.
2008. dec. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!