Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomások VS "többiek"....

Diplomások VS "többiek". Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

A többiek nem lenéző akart lenni csak nem tudtam milyen kategóriát irjak a szakmunkások,okjésok,általánossal rendelkezők és érettségizettek gyüjtőnevére.


A kérdés: Sok vita folyik itt arról,hogy a "többiek" oltják a diplomásokat és arra törekedőket,mert hogy a mai diplomások buták és nem érnek semmit és dunát lehet velük rekeszteni..bla..bla.Meg hogy párválasztás is eszerint történik,és ha valaki diplomást keres,akkor már nem is szerelemből választ.

Szerintem meg csak kisebbségi komplexusokkal vannak tele és elnyomva érzik magukat a diplomásokkal szemben.

Szerintetek?Mennyit ér a diploma?Nem büfés szakról beszélgetek.


2010. szept. 30. 21:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
90%

jaja, ne kezdjük ezt újra...

éppen egyik nap tettek fel egy hasonló kérdést, ott azóta is folyik a vita. nincs olyan, hogy "jobb". a diplomásokra, és a "szakikra", kétkezi munkásokra is szükség van.

2010. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
*jaj
2010. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
73%
Látom Te diplomás vagy. :) Legyél rá büszke, Te vagy a jobb. Így megfelel?
2010. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes. Nekem van diplomám, és 2 szakmám. 6 évig fizikai munkás is voltam. Most én akkor hova tartozok?
2010. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
72%

az a jobb ha valaki a lehető legprofibb abban amit csinál

akik lenézik a diplomásokat azok túl sok bénát láttak közülük

ha pályaválasztási tanácsot akarsz: olyan terület a neked való ahol nem érted hogy az a szórakoztató dolog másoknak miért fájdalmas munka :)

2010. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
70%

Nem a diploma számít hanem az ember.

Volt olyan pasim aki diplomás volt,de még olyan öntelt,beképzelt,mindenkit lenézek pasit sosem láttam.A férjem kétkezi munkás és sokkal jobb vele, de tényleg.

Amugy meg ha pénz szempontjából nézzük a férjem jobban keres sok diplomásnál.Szóval nekem rossz tapasztalatom van a diplomásokról. Ennyi.

2010. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
36%

Diplomával kitörölheted a s*gged, én leleményességgel 3x annyit megkeresek mint a nyamvadt diplomás. Csak h legyen mihez viszonyítani.

23/F

2010. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
94%

Önmagában nem jelent egyiksem többet a másiknál.


Intelligenciát, emberséget, gerincességet diplomával sem adnak.


A tudás jó dolog! De kérdés, mely tudás hordoz magában értéket a mai világban. És egyáltalán mi az érték manapság?? A pénz? A hatalom megszerzésének képessége? Soroljam?

2010. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
38%

Sok diplomás csak épp hogy, átbukdácsol.

Nem értem mire akkor a felvágás.

2010. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 A kérdező kommentje:

nem!én mérnökhallgató vagyok,nem ez a lényeg.

Csak nem értem,miért kell állandóan oltani azokat,akik diplomások és diplomást párt keresnek.

És miért hiszik el az emberek komolyan azt,hogy egy okj-val rendelkező ugyanannyit tud egy adott szakban,mint egy diplomás.Nem mondom igen gyakorlottak meg minden,de azért nem hasonlitható össze egy orvos és egy okj nővér,egy villamos mérnök és egy villanyszerelő,egy gépészmérnök és okj-s gépészeti alapismeretekkel rendelkező. Nem azt mondom,hogy feltétlenül rosszabbul helyezkedhet el egy nem diplomázott,mint egy diplomázott.Csak tényleg úgy van,hogy mindegy milyen végzettségem van?!Mert ez elég szomorú lenne.

2010. szept. 30. 21:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!