Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomások VS "többiek"....

Diplomások VS "többiek". Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

A többiek nem lenéző akart lenni csak nem tudtam milyen kategóriát irjak a szakmunkások,okjésok,általánossal rendelkezők és érettségizettek gyüjtőnevére.


A kérdés: Sok vita folyik itt arról,hogy a "többiek" oltják a diplomásokat és arra törekedőket,mert hogy a mai diplomások buták és nem érnek semmit és dunát lehet velük rekeszteni..bla..bla.Meg hogy párválasztás is eszerint történik,és ha valaki diplomást keres,akkor már nem is szerelemből választ.

Szerintem meg csak kisebbségi komplexusokkal vannak tele és elnyomva érzik magukat a diplomásokkal szemben.

Szerintetek?Mennyit ér a diploma?Nem büfés szakról beszélgetek.


2010. szept. 30. 21:20
 61/98 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én akkor is nagyon kedves ember voltam, amikor nem voltam diplomás, meg azóta is kedves ember vagyok, mióta diplomás vagyok. Csak mondjuk, amikor nem voltam diplomás, egy kicsit többet kerestem a szakmámban. Most viszont, hogy diplomás vagyok, sokkal kevesebbet kell dolgoznom, nem kell éjszakáznom, és bármilyen szakmai marhaságot mondok, a főnök issza a szavaimat (-:
2010. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 anonim ***** válasza:
35%

A válsz megirásának időpontja: ma07:38


Mintha csak az én véleményemet fogalmaztad volna meg...:)

Némelyik diplomás úúúgy elvan szállva magától,hogy már rossz ránézni(tisztelet a kivételnek)!Sokkal több emberi érték van egy mezei érettségis emberben,természetesebb és nincsenek sztárallürjei,hogy ki ha Én nem...

2010. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 anonim ***** válasza:
67%
Még mindig nem unják egyesek a feszültség szítást? Ez egy olyan téma, amiben sosem fognak az emberek megegyezésre jutni. A diploma emberileg nem mínősít, és ma már sajnos nem garantál biztos tudást.
2010. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
100%

Sok diplomás csak épp hogy, átbukdácsol.

Nem értem mire akkor a felvágás.


neki üzenném hogy sok tárgyból vért kell izzadni azért a 2esért..és nem azert mert annyira hülye lennék.csak ha a tanárnak olyan kedve van simán megbuktat.,meg a követelmény se egyértelmű..stb....csak aki nincs benne az nem tudja....félreértés ne legyen nem nézem le azt akinek nincs diplomája,sokszor többet ér egy szakma.nemértem ezt a harcot amúgy,mindkettő lehet haszontalan vagy hasznos is..fölösleges marni egymást

2010. okt. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 anonim ***** válasza:
78%
szerintem sok diplomás azert választ magának diplomás/egyetemre járó párt mert mondjuk egyetemen találkoznak/ott ismerték meg egymást, egy karra jártak,a bulikba is egyetemistát ismernek meg mivel egyetemi/kari bulik vannak....oda meg nyilván nem a lakatosok mennek(csak hogy irjak vmi példát)..meg nekik van közös téma:suli,vizsgaidőszak.,ki hol végzett,..stb.én szegeden járok egyetemre és mindenhol egyetemistákkal vagyok körülvéve..szóval eléggé nyilvánvaló hogy a barátom is egyetemista.ha akarnék se tudnék megismerkedni mondjuk egy szobafestővel-nem ugyanaz a közeg.ennyi az egész
2010. okt. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 anonim ***** válasza:
81%
Ez a párválasztás,hogy diplomás e vagy nem...,csak azért piszkálja a csőröm,mert mi van ha pl. én egy diploma nélküli fodrász(az megy ennek aki nem szeret tanulni..) vagy épp autószerelő vagyok és megismerkedek egy leányzóval vagy egy szórakozóhelyen vagy az utcán és szimpatikus leszek neki,esetleg még járna is velem,de amint rákérdez,hogy van e diplomám és én azt mondom hogy nincs akkor sarkon fordul és otthagy??Ez számomra valahogy hihetetlennek tűnik...,ha meg igy lenne akkor az a lány szánalom a köbön!!Már a szerelmet is végzettségben mérik?:D
2010. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ilyen nincs, amit leírtál kedves előző, hogy sarkonfordul a lány, ha azt mondtad neki, hogy nincs diplomád, pedig előtte szimpatikusak voltatok egymásnak. ez egyszerűen hülyeség. ha meg van ilyen lány, akkor nem csak a diploma hiánya miatt hagy faképnél egy srácot, hanem mondjuk akkor is, ha nincs min. egy BMW-je.

szóval ez nem a diplomásokat minősíti, hanem a pénzéhes k*vákat. (akik ráadásul még buták is, mert nem fogják fel, hogy a diploma nem egyenlő a milliókkal)


egy 21 éves egyetemista lány

2010. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:
Köszi a választ,diplomás lány!!:)Én is igy látom ahogy Te,csak felvetődött bennem ez a kérdés itt olvasva a hozzászólásokat,hogy ki hogyan választ párt magának az életben! 24F
2010. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
*egyetemista lány...,elnézést!:D De egyszer úgyis lesz diplomád szóval megelőlegeztem a jelzőt:D 24F
2010. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:
már csak másfél év....:D ha minden jól megy:D de lekopogom:D
2010. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!