Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbség testvérek...

Nagy korkülönbség testvérek esetén: hogy éltétek meg régen és most? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 07:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

30 éves vagyok ,húgom 6 éves.

Szeretem, imádom de közel sem olyan mint az a tesóm akivel együtt nőttünk fel.

2022. dec. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Több tesom van, a legfiatalabb és köztem 14 év van. Ha a nagyobb normálisan kezeli a kisebbet, akkor teljesen jól el lehet lenni.

Mára el is tűnt nagyjából a különbség. (33-47)

2022. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

22 éves vagyok, a tesóm 13 és nagyon jóba vagyunk:) Elég bizalmas kapcsolatunk van és tényleg számíthatunk egymásra.

2022. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
4 tesóm sokkal idősebb (22-31évvel idősebbek). Gyűlöljük egymást.
2022. dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
13 év korkülönbség van köztünk. Nem tartjuk a kapcsolatot.
2022. dec. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Felnőtt korunkra öcsémmel eltünt a külónbség.m de az csak 5 év. Pedig utáltam, mert nekem kellett rá vigyázni. A hugom 12 évvel fiatalabb, ő gyakorlatilag egykeként nőtt fel és kisgyerek mentalitása is maradt, vele nincs rendes felnőtt viszonyom, patyolgatni kell.
2022. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Psycho ***** válasza:
98%

Féltestóm 14 évvel idősebb, jóban vagyunk, de lényegében csak egy rokon. Néhány havonta találkozunk. Mindig is külön éltünk, szóval sosem volt szoros kapcsolat, de sosem volt probléma köztünk.

Bátyám 7 évvel idősebb. Vele sincs semmi gond, tökéletesen jóban vagyunk. Viszont sosem volt annyira szoros a kapcsolat, neki is megvolt a saját baráti köre, meg nekem is.

2022. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

A bátyám és köztem nincs 2 év korkülönbség, mégis olyan felnőttként a kapcsolatunk, mint két távoli rokon, nem tudunk egymásról semmit, ég és föld vagyunk, nem avatjuk be a másikat a dolgainkba, nem rajtam múlik, a bátyám távolságtartó, így beletörődtem.

A fiam 13 éves, és most várjuk a kistesóját (végre), nagyon sokára sikerült sajnos, így jelentős korkülönbség lesz köztünk. Bízom benne, hogy azért elég időt fognak együtt tölteni mielőtt a fiam kirepül, és nekik sokkal jobb kapcsolatuk lesz később, mint nekem a testvéremmel.

2022. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
3-mas vagyok, ne haragudjatok már, de miért lettem lepontozva? Mert jó a kapcsolatom a testvéremmel?
2022. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Féltestvéreim sok évvel idősebbek nálam. Talán a kapcsolatunkról sokat elmond, se én róluk, se ők rólam nem tudják ki hány éves. Nem haragszik senki senkire csak ők nem kíváncsiak rám, én meg rájuk.
2022. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!