Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbség testvérek...

Nagy korkülönbség testvérek esetén: hogy éltétek meg régen és most? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 07:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, ki muért lett lepontozva, mikor a kérdező tapasztalatokra kíváncsi es itt mindenki a tapasztalatát irja le. De vannak ilyenek, akik ezzel szórakoznak, nem kell vele foglalkozni.
2022. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
12 év van köztem és bátyám között. Kicsinek sokat játszott velem, szivatott viccesen, gondoskodott rólam, vedelmezett kamasz koromban, jó tanácsokkal látott el, falazott, jött gelem buliba ha egyedül nem engedtek el, most én 30 vagyok és kb 10 éve a legjobb barátomnak mondhatom. Csak mi tudunk mindent egymásról a családból, bizalmasak lettünk. De ez kicsinek is megvolt, csak most más értelemben. Nagyon szeretem és ő is engem. Sajnos egy ideje külföldön él, de kb 2 naponta videohivasban beszelunk, és írunk is mindennap, képeket küldünk. Gyerekeink vannak már.
2022. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
119 van köztünk, nekem masodik gyerekkor bizonyos tekintetbn.
2022. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19*
2022. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

7 és 9 év van köztem és a húgaim közt. Van egy öcsém, akivel csak 3.

Kicsiként mindig ketté osztva voltunk, amikor hagyták: én az öcsémmel, a két húgom együtt. De nagyon sokszor szüleim nyomására be kellett vennünk őket a bandába, és elszúrtak mindent. Pl: amikor elmentünk a karantén időszakban bringázni (16, 14, 9 és 7 évesek voltunk), akkor is elcs.szték, mert rájuk kellett vigyázni, nem mehettünk a saját tempónkban, nem mehettünk oda, ahova akartunk, mert nem tudtak volna átmenni a forgalmasabb utakon. Most meg ugye az idősebb húgom 11, kamaszodik, és eléggé bunkó. És nekünk, nagytesóknak kell példát mutatni, hogy hagyjuk magunkat megalázni általa🙂

2022. dec. 13. 11:56
 16/19 anonim ***** válasza:
85%
16 év van köztünk és gyűlölöm. Állandóan rám akarták sózni, mert szerintük anyámnak járt a pihenés nekem meg kötelességem lett volna vigyázni a kölykére helyette. meg is pattantam amint lehet 10 éve nem néztem feléjük.
2022. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

16 év van köztem és húgom közt. Nem vagyunk rosszban, de nyilván nem együtt nőttünk fel, én 19 évesen elköltöztem végleg otthonról, mert nem tetszett, hogy kisgyerek van a házban, akinek a hisztijeit, sírását stb. kell hallgatni.

Most nem igazán keressük egymást, nagy ritkán küldünk egymásnak egy mémet, meg amikor együtt a család, dumálunk, de amúgy aktívan nem tartjuk a kapcsolatot.

2022. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
13 év van köztünk, édestestvérek vagyunk, én 35, ő 22 most, mindketten nők vagyunk. A kistesó érkezésének örültem, utána kicsit eltávolodtunk, amikor kamaszodtam, de szerencsére nem sokat volt rám erőltetve. Amikor már nagyobb lett, egyre szorosabb lett a kapcsolatunk, olyan 15 éves korától pedig a lehető legjobb.
2022. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

12 év van közöttünk, semmilyen a viszony.


Azt leszámítva hogy nekem kellett rá vigyáznom 14 éves koromtól - vagy pontosan ezért - nem érdekel minimálisan sem.

Csak annyit láttam, hogy ő a kicsi, hozzá alkalmazkodunk, minden szünetben rám sózzák kéretlenül is, ő mindent megkap, és bármit csinál engem vesznek elő...


A szüleim hibája, igen, de attól ő is csak úgy "van" az életemben, de semmit nem tudok róla, főleg, mióta elköltöztem.

Gyereket viszont nem szeretnék. Egyet már nevelgettem, elég is volt.

2022. dec. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!