Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanàtok arra, hogy...

Mit mondanàtok arra, hogy valaki a tehénszaros, trágyás ruhát a szárítóra teszi???

Figyelt kérdés

Ez máshol is így működik?

És rá pakolja azokra ruhákra, amik össze vannak hajtogatva.

Más is falra mászna ettől vagy csak én?


2023. jan. 17. 04:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Fú de leüvölteném az illetőt. Eleve 2 mosógépem lenne így, ő csak mossa az ,,állatos" gépben ezeket. Szeretem az állatokat de ez így sok. Sőt a szárítóból is 2 kéne.
2023. jan. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Exférjem is rádobálta a levetett ruháit a szárítón lévőkre. Mondjuk azok nem voltak tehénszarosak, de na..Folyton azt éreztem, hogy ezzel a "gesztussal" a munkámat semmibe veszi.
2023. jan. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem mossa ki?
2023. jan. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
Mondanám neki a rák egye ki a beled ha nem szeded azonnal le, micsoda trehány viselkedés ez? Vagy megfognám és az arcába dobnám a ruhát aztán ráparancsolnék, hogy azonnal mossa ki!!
2023. jan. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Várj, nem tudom elképzelni, hogy kerültem egy paraszttal egy házba?
2023. jan. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

A szárítón tarolod az osszehajott, tiszta ruhakat?

Mondjuk én szólnék neki, hogy xy, legközelebb x helyre tedd a ruhád, mert a szárítón azok vannak, amiket mar kimostam. Igaz én alapból nem vagyok egy idegbeteg típus, plusz puffogas meg gyakorira való kérdés kiirasa helyett azzal kommunikalok, aki q problémát okozza.

2023. jan. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

6: nem a szárítón, mellette. És ezek kézzel mosható egyszer felvett darabok, amik nem koszosak, de kicsit ki kell öblíteni, mielőtt eltennéd, erre most tehénszar szagúk.


Már ezerszer el lett mondva, hogy a koszos, főleg trágyás, ruhákat, ne rakja a másik "eljárós" ruhárira, de mintha a falnak mondanád, pár hét és újra rá van pakolva, de szárítóra tenni összekent, vizes kabátot, gatyát... erre már nem tudok mit mondani.

2023. jan. 17. 06:33
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Válj el.
2023. jan. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

És ki neked az a valaki?

A férjed? Mert akkor látszik mennyit érsz a szemébe. Vagy a fiad? Akkor viszont felvetődik a nevelés kérdése. Ha apád,akinél felnöttként együtt élsz,akkor meg költözés. Csak tippelgettem,de jó lenne tudni ki ez az igénytelen. Mert azzal,hogy mit szólnék hozzá,nem lennél kisegítve.

2023. jan. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha a sajátjára teszi, akkor ne izgasd magadat; majd felveszi úgy. Nem te fogsz bűzleni tőle.
2023. jan. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!