Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakítanátok a kapcsolatot...

Megszakítanátok a kapcsolatot a családdal a helyemben? (oltás téma)

Figyelt kérdés

A testvérem és a szüleim is oltáspártiak, és nem tűrnek ebben ellentmondást.

Én is oltáspárti voltam alapból, vagyis hajlandó voltam rábízni magam a tudományra, orvosokra.

3 oltást kaptam.

Már az első kettő után többféle neurológiai panaszom lett tartósan (vándorló zsibbadások, fejfájás, szédülés, gondolkodási nehézségek), de amikor mondtam a családomnak, akkor lehurrogtak, képzelgésnek nevezték, és az volt a legfontosabb közlendőjük, hogy még ha bajom is van, nehogy azt merjem mondani, hogy az oltástól, és a neten nehogy írogassak, mert akkor a bátyám jelent rémhírterjesztés miatt.

Voltam orvosnál akkor, és azt mondták, hogy nem látnak semmi bajt, nyugodtan vegyem fel a 3. oltást is.


Ellenben később teljesen rejtélyes módon megint bajom lett, nyaktól lefelé elzsibbadtam és konkrétan nem tudtam járni. Autoimmun eredetű gyulladásos góc volt a nyaki gerincvelőmben, az okozta. Semmilyen fertőzéses okot, semmi autoimmun betegséget nem tudtak kimutatni, gyakorlatilag jelen állás szerint ok nélkül történt ez az egész. Helyrejöttem, de a családom azóta is rágja a fülem, hogy be kellene adatni a 4. oltást, mert az omikron ellen csak az véd.

Nekem eszem ágában sincs, ha fizetnének sem adatnám be ezek után.

A bátyám azt mondja folyton, hogy senki nem mondta, nem bizonyította, hogy az oltásnak köze lenne a bajomhoz, semmilyen hivatalos közleményben nincs olyan, hogy ilyet tudna okozni, ha tudna, akkor megjelent volna már a nagy mintaszámú kísérletben. Ezért egy racionális ember ilyen esetben beoltatja magát, mert semmi káros hatás nem bizonyított.

Ordibálnak velem, kapcsolatmegszakítással fenyegetnek, meg azt mondják, hogy ha nem adatom be és elkapom még a covidot is, akkor megint beteg leszek és majd magamnak köszönhetem.

A párommal nemsokára gyereket szeretnénk, és arra is üvöltöztek, hogy ne merészeljem, nem lehetek ennyire felelőtlen, aki ismeretlen okból lebénult nyaktól lefelé egyszer, az ne akarjon anya lenni, másrészt meg milyen felelősséget tudna vállalni egy piciért az aki nem képes beoltatni magát.

A szüleim mindenben a testvéremre hallgatnak, mert ő környezettudós, ő okos, ő természettudományosan művelt, nekem pedig semmi ilyen végzettségem nincs, és amúgy is mindig is butább voltam.

Nekem nagyon elegem van, már ott tartok, hogy nem akarok velük beszélgetni. Az nem segít, ha kerülöm ezeket a témákat, erőszakosan felhozzák.


Mit tennétek a helyemben?



2023. jan. 24. 16:02
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
10%
#29 Még mindig jobb azt hinni, hogy chip van az oltásban, mint azt, hogy egy náthával egyenlő halálozási rátájú vírustól akarták megmenteni az emberiséget a túlnépesedés szónokai. Ekkora baromságot ki hisz el könyörgöm? Amúgy nem, nincs chip az oltásban, de ha valóban hivatalos forrásokból tájékozódnál, tudhatnád, hogy a következő pandémiánál be lesz vezetve.
2023. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
81%

"ha valóban hivatalos forrásokból tájékozódnál, tudhatnád, hogy a következő pandémiánál be lesz vezetve"

Mi? A chip az oltásba? Hol van az a hivatalos forrás, amiből ez kiderül?

2023. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
20%
#32 Jesszusom.. Megismétlem, oké? Nincs chip az oltásban, de a következő pandémiánál be fogják vezetni a chipet! Csekkold a Világgazdasági fórum oldalát pl, az elég hivatalos.
2023. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
87%
Konteosok ennyire hogy tudnak ráérni... Kérdező: Simán ne foglalkozz mások véleményével, ha egyszer ilyenek hát ez van. Semmi baj azzal ha az embereknek mások a meglátásai csak épp ne akarják azt ráerőltetni kéretlen másokra is.
2023. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
12%
Na, már ott tartunk, hogy aki hivatalos forrásokból tájékozódik, az konteós. Az oltás működik. Ennél szebben szemléltetni se lehetne..
2023. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy még netre feldobják nem hivatalos, de hanyagoljuk atémakört, nem idevaló.
2023. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
0%
#36 Szóval a Világgazdasági fórum nem hivatalos forrás?! Jujj, ez eszküszöm fájt... Nem tudsz róla, hogy épp a Világgazdasági fórum reformálja át a világot éppen? Amúgy ponthogy idevaló a téma, jobban is, mint gondolnád.
2023. jan. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
74%
Mondom ez már nem idevaló téma, ha enynire ezen akarsz pörögni nyiss róla egy kérdést, aztán problem solved.
2023. jan. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
10%

Ez meg zárszókénet:

"A Világgazdasági Fórum egy non-profit nem kormányzati nemzetközi szervezet."


Nem kormányzati, innentől kezdve nem is hivatalos.

2023. jan. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
51%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__121..


Tessék, itt más is hozzászólhat anélkül, hogy offolás lenne, így kérlek az ezzel kapcsolatos dolgokat itt.

2023. jan. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!