Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám elmondta, hogy...

Az anyám elmondta, hogy megütötte az öcsém barátnőjét. Mit reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Az öcsémnek van egy új nője, akit senki sem kedvel a családban, mert idősebb az öcsémnél 11 évvel. Én sem nézem jó szemmel ezt a "kapcsolatot", és nem kedvelem a nőt ezt nem titkolom. Épp róla beszélgettünk, mikor anyám azt mondta, hogy az a nő olyan gerinctelen, hogy 2 hete lekent neki egy jó nagy pofont és még vissza se mert szólni. Azóta már többször találkoztam az öcsémmel, anyánál is volt és nem adta jelét, hogy tudna a pofonról.

Nem bírom a nőt,de azért túlzás megpofozni mint egy gyereket nem? El kéne mondanom az öcsémnek, hogy figyeljen oda és ne történjen meg többször?



2023. febr. 1. 09:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
99%

Szép kis családod van, mondhatom!

Persze, hogy elmondanám, de lehet tud róla csak nálatok ez normális és fel se veszi már...

Nagyon nem oké ez a fajta viselkedés.

2023. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel vigyázzon az anyád, ha öcséd a nővel marad kamatostul kaphatja vissza vénasszony korában. Szinte látom magam előtt.
2023. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
99%
Én azt tudom, hoyga nő helyében mit tennék: feljelenetném anyádat, ahogy meg is élrdemelné. Biztos csak az öcséd miatt nem teszi. Az meg miféle idióta hozzáállás hoyg utáloik valakit a koráért? D
2023. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Debil egy família lehettek...
2023. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Együtt maradni hosszútávon nyíván nem fognak, szép is lenne. Nem a koráért nem kedveljük a nőt, hanem mert a korban hozzá nem illő pasikra vadászik. De ettől függetlenül verni azért nem szabad, ez nem kérdés.
2023. febr. 1. 09:50
 6/31 anonim ***** válasza:
38%
Halkan lehet mondani, hogy te nem vernéd a párodat. De amúgy meg ennyit se mondanék, mert minek. Mindenkinek vannak tévedései. A vadállat családtagok se nagyon szoktak változni, legfeljebb, ha egyszer leverik mint vak a poharat.
2023. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk elképzelni nem tudom hogy egy ilyenről ne számoljak be a páromnak hogy az anyja lekevert egy pofont.

A másik hogy azt se tudom elképzelni hogy a testvéremnek ne szóljak arról hogy anyám megütötte a párját. Mit kell ezen gondolkozni? Pont ezért fér bele ez nálatok mert mindenki félrenéz.

2023. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
48%

Romák vagytok?

Náluk minden belefér.

2023. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
16%
Még hogy a nők nem agresszívek? Vicces .
2023. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
"hanem mert a korban hozzá nem illő pasikra vadászik" Mert hány éves az öcséd hogy ekkora tragédia a szemedben 11 év? 13-14 éves, vagy mi? Bezzeg ha csaj kavar tíz tizenöt évvel idősebb, vagy még öregebb faszival, az rendben lenne mi?
2023. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!