Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvér az ilyen? Hogy csinálh...

Testvér az ilyen? Hogy csinálhat ilyet?

Figyelt kérdés

Az ő osztálytársa az exem tesója, akivel jóba van, és át szoktak járkálni egymáshoz.

Ezzel nem is lenne semmi baj, de a tesóm meghívta az exemet és a nőjét is az esküvőjükre.


Szépen indult kapcsolat volt, aztán 4 év után csúnyán zárult, teljesen a padlóra kerültem miatta, a munkahelyemről is elbocsátottak, stb. Pszichológushoz járok, gyógyszert szedek az alvási problémáimra, és már jobban vagyok, de rohadtul nem vagyok arra felkészülve, hogy őket ott, együtt lássam.


2023. febr. 3. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért szakitottatok amúgy? Gondolom nem te akartad ezek szerint…
2023. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem mondd meg az exednek,hogy te nem hívtad meg,és nem látod szívesen azbeskuvon,úgy hogy ne jöjjön.
2023. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Röviden annyi, hogy a pulyakori szerelmével (12-13 éves korában voltak együtt) találkozott egy bulin, ahova én nem mentem, és a barátom rájuk nyitott, ahogy a wc-be k.úrnak, a barátom meg azonnal elmondta nekem, az exem próbálta megmagyarázni, de nem tudta, meg a barátomat megfenyegette és neki is ment, a telefonját is betörte.
2023. febr. 3. 15:53
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Ezt azért nehéz lett volna neki kimagyaráznia szerintem….. jobban jártál így hogy megtudtad nem? Mit mondott miért csinálta?
2023. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

#4 Nem pletyiszakkör van.

Egyébként meg a kérdezőt sem értem, most akkor a szerelmi életedről és a mentális állapotodról akarsz beszélni? Mert a kérdésben még a testvéredről volt szó.

2023. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Első kérdésre válaszoltam.
2023. febr. 3. 16:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"

Szerintem mondd meg az exednek,hogy te nem hívtad meg,és nem látod szívesen"


Mivel nem a kérdező esküvője, ez irreleváns.

2023. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
A tesódnak mondd meg, hogy így nem tudsz elmenni az esküvőjükre.
2023. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is azt mondd, hogy akkor nem mész.
2023. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Amugy miért ne hivhatna meg ha joban vannak, felnptt emberek vagytok azért nem kell egy szakítás után ellenségeknek lenni, simán lehettek semlegesek is.
2023. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!