Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt sógornöm felvenné velem...

Volt sógornöm felvenné velem újra a kapcsolatot. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tavaly szétmentünk a férjemmel. Ő dobott ki, elköltöztem az albérletünkből. Egy ideig próbáltam tartani a kapcsolatot formálisan, diplomatikus keretek közt vele és a családjával de sógornöm nem válaszolt így nem is erőltettem tovább a dolgot. Pedig előtte nagyon jó volt a kapcsolatunk.

A volt férjem összejött egy másik nővel ezért gyorsan fel is pörgette a válási procedúrát amin kicsit veszekedtünk, szidott engem a családja keményen amiért megnehezítem ezzel a férjem és az ő életüket de túl vagyunk rajta.

Most írt a volt sógornöm, több mint egy év után, hogy eszébe jutottam, nem igazán beszéltünk mióta elköltöztem a bátyjától és hiányzom neki.

Nem tudom ezt mire vélni, hogy csak most jutottam eszébe. A facebook szerint nyalja a volt férjem barátnőjének a fenekét most meg rámír.

Nem értem ezt.

Én már lezártnak a múltat de nem érintett túl jól hogy rámírt.

Tudom, hogy nem ismeretlenektől kéne tanácsot kérnem de nem tudok kinek beszélni erről a szituációról.

Ti vàlaszolnátok neki vagy hagyjam a fenébe?

34/L


2023. febr. 6. 00:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Én egészen biztos, hogy nem reagálnék semmit. Semmi értelme nincs. Plusz eddig nem volt kíváncsi. Híreket meg ne szállítson rólad az új sogornonek.
2023. febr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
31%
Én beszélnék vele. Ha neked a barátnőd vol, mit számít, mi van a volt férjeddel meg az új nővel? Talán eddig azért nem írt, mert nem tudta, ki mellé álljon, vagy kínosnak érezte, esetleg meg is kérdezheted tőle. Őszintén meg lehet beszélni, hogy kik vagytok ti egymásnak. Jó párszor előfordult már, hogy barátnőkkel évekig nem beszéltem, mert összevesztünk valamin, aztán újra megkerestük egymást. Volt, hogy 7 év után.
2023. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem tiszta az ügy. Valami van a háttérben,jobb ha hagyod a fenébe.
2023. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy 2-es válaszoló, jó szándékú. Abban a kétségben vagyok, hogy talán lenne valamit amit még elmondana de nem voltunk barátnők csak jó volt a viszonyunk. Talán valamit ki akarna deríteni rólam. Volt férjem egyszer azt mondta, hogy a húga inkább támogatta abban a döntésében, hogy engem elhagyjon.
2023. febr. 6. 01:00
 5/30 A kérdező kommentje:
Szóval képmutató inkább a lány.
2023. febr. 6. 01:01
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés??
2023. febr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem ártottam a bolt férjemnek, csak kihalt a kapcsolatunk és ezt az új nőt szerintem már akkor is ismerte.
2023. febr. 6. 01:02
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
Tuti nem ok nélkül teszi
2023. febr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
Juj, ez nagyon vészjelző. Ne válaszolj neki. Lehet, hogy az új nőci ismeretlenül is féltékeny rád, infókat akar rólad. Ne szállj bele a játékba, skippeld őket gyorsan.
2023. febr. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

Akar valamit. Eszedbe ne jusson visszaírni. Egyébként létezik a tiltás gomb. Volt férjem egész családja le van nálam tiltva. Ne legyenek rám kíváncsiak, én sem vagyok rájuk. Csak fájdalmat kaptam mindegyiküktől.

És tiltsd a másik nőt is!

2023. febr. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!