Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élettársam unoka húga, felhívt...

Élettársam unoka húga, felhívta a helyi háziorvost, pedig ő bp-i mert telefonon ki volt kapcsolva és nem tudta elérni telefonon. Szerintetek mi okból hívta fel a háziorvost? (Élettársam valódi háziorvosa amugy budapesten van lol)

Figyelt kérdés

Élettársam egészséges 47 éves.

(Nekem rögtön rossz megérzésem lett- ez a kis fiatal anyuka várja az élettársam halálát ugyanis ő örököl utána. ) nekem nem kell semmi, élettársamat szeretem, ha egyszer meghalna, kösz nem kell ami hátramarad az ugyis siralom, vigye csak a kis haszonleső unokahúg, fú nem kedvelem az ilyen embereket.)



#öröklés #telefon #gondolat #haszonlesés #Egyhétigkikapcsolttelefon #LázMegfázásArcüreggyulladásK.O.
2023. febr. 13. 12:26
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
95%

Élettársam unokahúga minek telefonálgat?


Mert az élettársad élettársa egy debil félnótás, aki egy épkázláb mondatot nem tud összerakni, ezért kénytelen ő elintézni valamit?

2023. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
97%
Esélytelen a fordítás, szerintem maga a kérdező sem tudja mit is szeretne.:)
2023. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
96%

11- es.

Fogadjunk ezt nem fogja érteni.:)

2023. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem azt hiszi, hogy élettársa unokahúga a házi orvostól a nagybátyja egészsége után érdeklődött, saccperkábé mikor dobja fel a nagybátty a tappancsot. 🙄😀
2023. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
95%
Élettársad néma? Vagy egyszerűen csak nem szoktatok beszélni egymással?
2023. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
95%
Atya ég!!!!!
2023. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
96%

Röviden: a kérdező nehezményezi hogy a kiscsaj, aki várja a kérdező élettársának halálát, merészel felhívni egy orvost.


Szerintem meg a kérdezőnk súlyos üldözési mániája miatt kereste a dokit.

2023. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
96%

Ha jól fordítok hibbantról magyarra, akkor egy hétig nem volt elérhető az élettársad, az unokahúga emiatt felhívta a háziorvost.

Szerinted mégis mit kellett volna tennie, hogyan szerezzen róla infót, ha ti elérhetetlenek voltatok???

2023. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
96%

Ezek a kulcsszavak :DDDD

Haszonlesés, Arcüreggyulladás :DDDDDD Micsoda összefüggések :D

2023. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
96%

Sikerült lefordítanom debilről magyarra!

A kérdező amiatt aggódik, hogy a háziorvos az unokahúgnak két kedves szavára majd elteszi láb alól az élettársat. Azzal pedig, hogy felhívta az orvost, ezt bizonyítottnak is tekinti.

Az, hogy totálisan nem így működnek a dolgok, az neki már felfoghatatlan sci-fi.

2023. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!