Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élettársam unoka húga, felhívt...

Élettársam unoka húga, felhívta a helyi háziorvost, pedig ő bp-i mert telefonon ki volt kapcsolva és nem tudta elérni telefonon. Szerintetek mi okból hívta fel a háziorvost? (Élettársam valódi háziorvosa amugy budapesten van lol)

Figyelt kérdés

Élettársam egészséges 47 éves.

(Nekem rögtön rossz megérzésem lett- ez a kis fiatal anyuka várja az élettársam halálát ugyanis ő örököl utána. ) nekem nem kell semmi, élettársamat szeretem, ha egyszer meghalna, kösz nem kell ami hátramarad az ugyis siralom, vigye csak a kis haszonleső unokahúg, fú nem kedvelem az ilyen embereket.)



#öröklés #telefon #gondolat #haszonlesés #Egyhétigkikapcsolttelefon #LázMegfázásArcüreggyulladásK.O.
2023. febr. 13. 12:26
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
95%

Én elvesztem a háziorvosokban. Helyi háziorvos. Valódi háziorvos Budapesten. És kit nem lehetett elérni egy hétig? Az élettársat vagy az orvost? :S

És honnan tudja a kérdező, hogy ki hívja fel a háziorvost?

2023. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
95%
Basszus ebből aztán lehet válogatni h mire gondolt a költő?
2023. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
95%
Az ok, hogy az 500 éve élt Shakespeare műveit le kell fordítani angolról angolra, de hogy egy modern magyar szüveget is le kell fordítani szintén modern magyarra, kicsit durva...
2023. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
96%
Basszus, ha érettségin ez lenne az értelmező olvasási feladat, mindenkit megbuktatnának.
2023. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
92%
Ha T.Kérdező így ír akkor hogyan olvas?
2023. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
94%
Nem tud olvasni azért nem válaszol.
2023. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
95%

21, szerintem kb összeraktam.


Van élettárs Piripócson. Teló egy hete kikapcsolva. Unokahúg nem éri el, ezért felhívja a piripócsi háziorvost, mert aggódik. De (és hogy ebben a mi a lol, nem értem), a háziorvosa bp-i.


Hát nem mondom, hogy nem segítésg néha az értak szakos gyp diploma.

2023. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
12:48 szerintem is.
2023. febr. 13. 13:52
 29/46 anonim ***** válasza:
94%
SZóval a húga egy hétig nem érte el a tesóját, aki a te élettársad, érdeklődött utána, ezért ebből az következik, hogy a csaj haszonleső és az örökségre pályázik.
2023. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
21-es: Az élettársamat nem lehetett elérni egy hétig. Ugyan én itt élek vele. Állítólag elhagyta a telefonját valami benzinkúton de Ő nem tud elmenni, mert beteg, én meg ne menjek el mert ha Ő beteg akkor gyógyítsam meg. A helyi háziorvossal együttműködve.
2023. febr. 13. 13:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!