Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élettársam unoka húga, felhívt...

Élettársam unoka húga, felhívta a helyi háziorvost, pedig ő bp-i mert telefonon ki volt kapcsolva és nem tudta elérni telefonon. Szerintetek mi okból hívta fel a háziorvost? (Élettársam valódi háziorvosa amugy budapesten van lol)

Figyelt kérdés

Élettársam egészséges 47 éves.

(Nekem rögtön rossz megérzésem lett- ez a kis fiatal anyuka várja az élettársam halálát ugyanis ő örököl utána. ) nekem nem kell semmi, élettársamat szeretem, ha egyszer meghalna, kösz nem kell ami hátramarad az ugyis siralom, vigye csak a kis haszonleső unokahúg, fú nem kedvelem az ilyen embereket.)



#öröklés #telefon #gondolat #haszonlesés #Egyhétigkikapcsolttelefon #LázMegfázásArcüreggyulladásK.O.
2023. febr. 13. 12:26
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
29-es: Nem. A lányka az élettárs bátyjának a lánya.
2023. febr. 13. 13:58
 32/46 anonim ***** válasza:
96%

Egyre inkább látszik, hogy a kérdezőnek nem sikerült elvégeznie a nyolc általánost.

:)

2023. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
90%
Rég olvastam ennyire undorítóan megfogalmazott katyvaszt.
2023. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
95%
30-as valasz csak még tovább homályosította a sztorit. Ki hagyta el a telefont? Ki nem tud elmenni? Az élettársad? A benzinkútra? Mert beteg? Te meg gyógyítsd meg? Vagy mi van? Használjál már alanyokat a mondataidban, az isten áldjon meg. Értjük, hogy az unokahúgot akarod itt szidatni, de szerintem veled nem lehet normálisan kommunikálni, azért hívta szegény már kínjában az idegen háziorvost. Te meg ha pénzt akarsz az élettársadtól, azt mondd és ne álszentkedj itt, csak kivetíted a szegény kiscsajra, hogy irigykedsz rá, mert ő fog egyszer örökölni majd 40 év múlva.
2023. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
94%

Élettársam egészséges 47 éves. < = > Ő nem tud elmenni, mert beteg


*confused me*

2023. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
95%
Élettársad egyébként tud róla, hogy az élettársad?
2023. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
90%

"Élettársam unoka húga,"


Most a lánya vagy az unokahúga?

2023. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerre a kettő.

Sorsod Borsod.

2023. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit olyan ez kérdés mint a Vaklárma csak egyszemélyes szobaszinházi előadással.
2023. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
95%

Lefordítom.

Az élettársa egy hete elhagyta a telefonját egy benzinkúton, de mivel beteg, ezért nem tud elmenni érte és a kérdezőt se engedi, mert ő a nagy gyógyító, a háziorvossal együtt. A halálos betegség az arcüreggyulladás. Az unokahúga az élettársnak, nem éri el telefonon őket, ezért a háziorvosnál érdeklődött, mikor patkol már el nénje, mert kéne neki a pénz, ami a kérdezőnek nem, egyem a lelkét

2023. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!