Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egy férfit "megszel...

Miért kell egy férfit "megszelidíteni"?

Figyelt kérdés
Egy űberokos csaj a politika rovatba rakta fel a kérdést, és nem értem, miért nem szeretni kell egy pasit, miért "megszelidíteni"???
2008. dec. 27. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Biztos elnézte a kategóriát, én is láttam :-D

Amúgy az agresszív fajtát valóban meg kéne szelidíteni, de sajnos nem tudom a receptet, pedig apám is egy báránybőrbe bújt farkas...

2008. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Talán arra mondják, hogy megszelidíteni egy pasit, ha pl. egy nagyon csajozós egyedről van szó, aki hirtelen úgy szerelembe esik egy nőbe, hogy nnantól kezdve megváltozik, és hűséges lesz. Bár, szerintem ez nagyon ritka, de erre a nőre mondanák azt, hogy nna megszelidítette.

Azért az a jobbik eset, amikor nem kell megszelidíteni, hanem olyan tulajdonságokkal rendelkezik, amit a partnere szeretni tud, és nem kell megváltoztatni. Sok kapcsolat azon bukik el, hogy valamelyik fél meg akarja változtatni a másikat, mert azt gondolja, hogy nem baj, ha ilyen, majd én megnevelem...Na, ez már eleve rossz hozzáállás, bár ismerek olyant akinek ez sikerült, az anyósom, aki kis szótlan birkát nevelt az idők során szegény apósomból. Akkor most ő megszelidítette?:)

2008. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi az hogy agresszív fajta?
2008. dec. 27. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Szelidíteni tudtommal állatokat szoktak. Lehet azok a nők akik ezt egy férfin akarják kipróbálni szakmát tévesztettek vagy csak túl gyávák az oroszlánokhoz. :D
2008. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Agresszív fajta az olyan, aki bántja a gyerekét és a párját, apám ezt úgy szépen leplezi a külvilág előtt, de a valóságban a családon belül a 4 fal közt lelkileg is agresszív és ha nagyon nem értünk vele egyet, akkor fizikailag is. No, hát ilyen. Ha már kérdezted. Változtatni nem tudtunk rajta eddig, én ha elmegyek, hallani se akarok róla, idáig fajult a dolog.
2008. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló: ezt komolyan sajnálom, hogy nálatok így alakult, az agresszióval az ember semmit nem ér el, tudomásul kellene venni minden erőszakos embernek. (férfinak és nőnek egyaránt)
2008. dec. 28. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:
csaj vagyok, de én sem értem ezt a felfogást. szerintem kölcsönösen szeretni kell egymást és kiteljesedni egymás mellett, egymásban, abban meg nem fér meg a szabadság megkurtítása, az átalakítás-átnevelés, vagyis megszelídítés...
2010. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igazad van!
2010. júl. 17. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!