Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap fél10-es busszal...

Tegnap fél10-es busszal akartam haza menni, de nem mentem..telefonáltam anyunak,de csak 10-kor hogy maradok még kicsit a barátomnál..azt mondta jó..Miért csinálja most ezt velem anyum?

Figyelt kérdés
.ma meg bepöccent hogy mivel késve szoltam nem alhatok a barátomnál ki tudja meddi.:\'(:\'(Én nagyon szeretem...olyan mintha már szétakarna választani minket:(:(:(:(...Hogy vehetném rá hogy had aludjak ott....(azt hiszi hogy a barátom szülei nem szeretnek és hogy én ott akadék vagyok)
2008. dec. 28. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Fontos kérdés hogy hány éves vagy... Egyébként én anyum is ilyen, pedig soha nem akart elválasztani senkitől. Egyszerűen nem szereti ha későn szólok valamiről. Ha máshogy nem megy, akkor először barátod aludjon nálatok. Aztán talán ha belátta hogy felnőttél (bár hangsúlyozom fontos kérdés hogy mennyi idős vagy) akkor elenged ő is.
2008. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Az nem írtad le hány éves vagy, mert ez kortól függő is lehet. Nem hiszem, hogy szét akarna választani Titeket, vagyis ha szét akarna, nem ilyen eszközhöz folyamodna, hiszen az már régen baj egy kapsolatban, ha csak azért megy tönkre, hogy nem aludhatsz ott egy darabig! Tudom, hogy nem nyugtat meg, de fiatalabb koromban én sem aludhattam barátomnál, és ő is csak nagyon ritkán alhatott itt. Ez akkor nagyon roszul esett és dühös is voltam rá, de így visszaemlékezve igaza volt. Most örülök neki, hogy a szüleim úgymond fogtak és vigyáztak rám, mert így normális ember lettem, normális felfogással és életszmlélettel, nem keveredtem bele a rossz dolgokba. Na de kicsit elkeveredtem a témától:D Szóval ha még függsz anyukádtól, fiatal lehetsz még. És ezáltal úgy érzik a szüleid, hogy felelősek érted! Örülj neki, még ha ezt még most nem is hiszed el.. jót akarnak!

2008. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17vok és ő is 17
2008. dec. 28. 12:32
 4/7 A kérdező kommentje:
jah meg az is a baja hogy karácsonykor a rokonaihoz ment mint hogy velem legyen..jó ez nekem se esett olyan jól de meg tudom érteni és nem huzom fel ezért az agyam
2008. dec. 28. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád aggódik érted, nézd egy kicsit az Ő szemszögéből a dolgot! Végülis még csak 17 vagy, senki nem szeretne ideje korán nagyi lenni! Egyébként szerintem nem akart veled telefonon vitázni.
2008. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy másik világban élek, 17 évesen a szüleim mind a 3 gyereküknek egyaránt nem engedte meg, hogy a barátnőjénél/barátjánál aludjon. Szerintem kicsit azt is gondold át, hogy ha te lennél a szülő, mit mondanál. Én sem fogom engedni a 17 éves lányomat, hogy a barátjánál aludjon. Szerintem ez nagyon korai. Bár ebben a világban.. 18/L
2008. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan bizzon meg anyukad most benned, ha eloszor azt beszeltetek meg, hogy a fel 10-el mesz, aztan 10-kor felhivod, hogy bocsika, de...

Tudod, az en gyerekem sem mehetne el otthonrol a baratnojehez, mert nem ezt beszeltuk meg!!! Miert csinaltad ezt tegnap este? Anyukad jot akar neked, o a felelos erted, nem szabad ilyet csinalni!

Most megerdemled a buntetest, gondolkodjal el (persze meg kicsi vagy, es nem erted a dolgot igazan), ne legyel merges anyukadra, hanem inkabb sajat magadra, amiert ilyen megbizhatatlan vagy!

2008. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!