Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belül nektek is...

Családon belül nektek is voltak ongyilkosagok? Hogyan érintett titeket ?

Figyelt kérdés

Mi családunkban 3 is volt kb 20 év alatt

1.anyai nagynenem elettarsa volt ő szerencsejátékos volt és nem bírt lealni mikor terhes lett nagynéném tőle utána veszített egy nagy összeget és ott eldontotte hogy leugrik a kilátorol.

Azóta van új párja nagynenemnek a gyereknek az van mondva ő az apja

Ez kb 2000 évek


2.apai nagynéném férje ő megcsalta a nagynéném és nem bírt a lelkiismeretevel és elmondta erre nagynéném válni akart erre ő felakasztotta magát

2012


3.ami viszont mélyebb érintett az nagybátyám tavaly. ő élete már évekkel ezelőtt szetment asszonya elhagyta gyerekeket is vitte de akor nem tette meg hétvégente nevelte a gyerekeket aztán kb 10 évvel később mikor a gyerekek már nagyok lettek egyre többet ivott .gyerekek nem foglalkoztak vele annyit.


Utolsó előtti napján nálam aludt velem isszogatott utoljára arra emlékszem.enis padlón voltam meg ő is.engem is elhagyott asszony de nálam maradt a gyerkőc szóval más volt a helyzetem mint neki anno de atol meg rossz volt.


Azóta azon gondolkodok mondhatam volna e mast vagy hogy hibás e vagyok.nagyon negatív voltam és radikális minden szempontból.

És vegulis ő 2 nap múlva vonat elé ugrott és Azóta azon gondolkozom lehet hogy mondhatam volna mást?



#Öngyilkosagok
2023. márc. 18. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy távoli rokonról tudok, aki kiugrott a sokadik emeletről, állítólag semmi előzménye nem volt, mindenki ledöbbent. Az anyukáját annyira megviselte a lánya halála, hogy el se merték mondani neki az öngyilkosságot, ő egész hátralevő életében úgy tudta, hogy autóbalesetben halt meg.
2023. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
100%
Most gondoltam bele, hogy nálunk nem volt, és hogy emiatt kivételesnek is számítottunk, mert a 70-80-as években kb. minden családban felakasztotta magát valaki a környéken.
2023. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12# pedig nekem azt meséltek öregek hogy akor boldogabb volt az élet mint manapság.

90 es években lettek boldogtalanok az emberek nem? Vagy mindig is azok voltak?

2023. márc. 19. 17:45
 14/15 Metionin ***** válasza:
100%
13. Francokat. Ugyanúgy voltak boldogtalan, depressziós, mentális beteg emberek, csak ciki volt róla beszélni. Mint ahogy a családon belüli erőszakról is. Éltek együtt szar házasságokban, mert ciki volt válni meg legtöbbször a nőnek nem volt hová mennie (anyáméknál is ez volt). Szinte minden férfi alkoholista volt, de akkor ez volt a természetes. Közben meg időről időre fellógatta magát valaki, míg mások permetszert ittak vagy beugrottak a folyóba. Hű de nagy boldogságuk lehetett. De a mai napig vannak ilyenek arrafelé, pl. nem olyan rég volt egy nagy balhé amiről az egész ország tud, ott az illető családjából többen is felakasztották magukat. De van egy tök átlag család, ahol minden generációban felakasztotta magát egy férfi, persze kívülről jön a de hát úgy tűnt, nincs semmi baj - jah, valószínűleg öröklődő mentális betegség lehet a háttérben de szakemberhez csak a bolondok járnak, nehogy ki legyen kezelve. Majd felakasztja magát a mostani kisfiú is, ha eljut abba a korba, mert ugye ez sokkal normálisabb, mint elmenni kivizsgáltatni.
2023. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szerintem az a baj a világunk se egytul boldog hely az országunk meg különösen nem .

És aki nem.birja ezt elviselni az depressziós lesz aztán vagy megteszi vagynem.


Persze vannak ezzek a megcsalasos elhagyos dolgok is .

Mikor a vasutnal dolgoztam kellet néha menni meszelni az öngyilkosok maradványait hogy ne fertőzőn .

Mert a nagyrészet felszedik a hullaszalitok de az ilyen kisebb darabokat nem és arra kell rakenni


Szóval ha vonatoztok és ilyen fehér mész foltok vannak azok vagy emberi vagy állati gázolás nyomok .

Ott is hallottam sztorikat hogy elhagyta asszony a srácot és már ment is a vasutra .aztán a csalad neki akart menni a nőnek stb



Én 19 évesen akartam az lenni mert nemtudtam mit kezdeni az életemel

Pár évvel azelőtt a tv ben halottam hogy 2 lány úgy lett öngyilkos hogy vegyszereket osszekevertek a kocsiban és elajultak fájdalom mentesen .én úgy akartam hogy meszkore sosavat rakok és a szendioxid miatt elajulok.

De csak a fejem fajdult meg gondolom autó nem légmentesen zárt akor se ha belső keringetesre állítottam a levegőt.

2023. márc. 19. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!