Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyák: hány...

Egyedülálló anyák: hány gyereketek van és maximum hány gyerekes férfival jönnétek össze?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ebben a kérdéskörben jobban inkább a férfiak szoktak dönteni szerintem, elgalábbis jobban rajtuk áll mint fordítva.
2023. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
A nőnek mindegy hány gyerekes a pasi ha bizsereg a punettije, utána fog csak nyavalyogni meg ide kérdést kiírni.
2023. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Azért itt van még egy kérdés. a férfi neveli a gyerekeit, vagy sem? Nem mindegy. Ha hétvégi apuka, akkor lehet három gyereke is. Ha maga neveli, az már problémás, és nem azért mert nem bírom a gyerekeket, hanem mert négy gyerekekre logisztikázni már nagyon nehéz, nem úgy mint kettőre.. És a párválasztásommal nem akarom a saját gyerekem életét szétcseszni hogy se tere ne legyen, se idő rá.
2023. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
#3: egy hétvégi apukából bármikor válhat gyerekét nevelő apuka. Elég egy baleset, vagy anyu munkalehetőséget kap külföldön, vagy a kamasz gyerek(ek) apuhoz akarnak költözni mert ő jó fej (azaz kéthetente hétvégén rájuk hagyott mindent évekig).
2023. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Bár van párom. De egy lányom van és max egy gyereket bírok, az mindegy hogy ő neveli e vagy hetvegi.
2023. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Hármas: jogos.
2023. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Egy gyerekem volt és gyermektelen férfival jöttem össze, mivel szerettem volna még babát. Most a 3.at várom😇
2023. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó! De jóóó én is szeretnék még babucikákat! 🥰 es persze valahogy megismerni valakit..

Gratulálok 😍

2023. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a kettő mellé még három lett. Mind együtt lakunk, kéthetente mennek el, akkor van felnőtt kimenőnk. Nem így terveztem, nem is így kerestem párt se, de nagyon megszerettem mindenkit és ajándéknak tartom az ő bizalmukat is. Vicces visszagondolni, hogy huszonéves koromban még nem is akartam gyereket, most meg ennyien vesznek körül és még általában élvezem is. Már egyik sem annyira kicsi, és marha jól lekötik egymást, szóval persze munkás és hangos, de szép és a nagy létszám ellenére egész nyugis is így. Bár elég szelíd természetűek vagyunk mind :)
2023. márc. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kiskamasz gyermekem van, elvált nő vagyok.

Ezért nekem nem lenne gond, ha a férfinek is lennének gyereke(i), sőt.

DE: akár nála vannak elhelyezve, akár váltottban vannak (kicsiknél szerintem ez a legrosszabb, de ez csak egy vélemény, a környezetemben tapasztaltam pár negatív példát, szóval akár normális is lehet ez is..) akár nem ő neveli őket, legyen NORMÁLIS, tisztességes a gyerekeivel, volt feleségével. Egészséges határokon belül, de igenis támogassa őket (gyerektartás, ünnepek, megbeszélt nagyobb dolgok stb.) tartsa velük a kapcsolatot és beszéljen normálisan, bánjon tisztelettel a gyerekei anyjával (ne k..rvázzon minden elvált nőt, ne puffogtassa a butaságot, hogy a keményen megkeresett 20 ezréből jár a volt nője műkörmöshöz meg társai :D )

…akkor várhatom, hogy velem korrekt, szeretetteljes lesz és tisztelni fog, ha a múltjával kapcsolatban is látom, hogy korrekt és emberséges maradt.

Ez nem jelent persze napi “dumcsizást” meg ‘“puszi-puszi”-t az exszel, meg lehet ebben találni a rendes kommunikációs mértéket, aminek alapja(i) a közös gyerekek, nem más.

…ja és legyenek normális, rendezett körülményei, stabil egzisztenciája, ami elégséges magára és a gyereke(i)re.

Én is bőven tudom ezt a szintet hozni… és igen… ritka ez, mint a fehér holló, hogy egy elvált férfi (vagy akár nő is) normális anyagilag és emberileg is mint a fehér holló.

…azt már meg sem említem, hogy a fentieken túl legyen igénye kölcsönösségen, elköteleződésen, hűségen alapuló, olyan “normális” értékrendű kapcsolatra, necsak ilyen “összejárunk szexelni, mert jááááájjjj sérülne különben Mucika lelke” :D :D :D

(Na ezért vagyok egyedül, mert ilyen paraméterekkel nincsenek férfitömegek :)

2023. márc. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!