Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor van gyereke a párodnak...

Amikor van gyereke a párodnak de neked nincs, hogy érezted hogy a párod és te és a gyereke vagytok egy család, vagy hogy a párod te és majd a gyereketekkel lesztek egy család?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 11:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Ezt a kerdest 2x olvastam el mire fogtam aggyal. Miattam aztan hozhatja a puját. Engem nem zavar a kis bécike. Lenyeg,hogy fizet az onkormanyzat. Jobb ha tobb gyereket hoz be. Akkor leszunk igazan csaladi hangulatban. Mindig meleg a wc uloke, sokszor van szulinapi torta,stb...
2023. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Aki gyermekes emberrel kezd, az jóformán egy családba kapcsolódik szerintem.

És ezt minden párkeresőnek tudnia kéne..

2023. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinél jön egyből a család érzése egy idegen gyerekkel. Ez nem úgy működik.
2023. márc. 23. 12:14
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy a gyerek 2 hetente egy hétvégén van vele meg az új partnerrel, vagy együtt élnek. Első esetben kb sosem lesz család érzés
2023. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
29%
Akkor mi a kérdés kérdező?
2023. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hogy azt érzed a pároddalés a gyerekével már egy család vagytok, vagy csak ha lesz közös gyereketek 3-an a pároddal lesztek egy család?
2023. márc. 23. 12:27
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyunk egy család, ugyanis ahhoz a gyerekhez semmi közöm, és nem is igyekszem túl szoros kapcsolat kialakítására, ugyanis ha esetleg szakítunk - bármi megtörténhet -, akkor a gyereket viszi az apja-anyja és lehet, többé nem látjuk egymást.
2023. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%
Haver megvalaszolta,hogy nem akar olyan novel lenni aki mar szult gyereket. Belepakolta a masik hapsi eztan szet van kapva utana a no. mar nem olyan mint elotte. Ha gyereke is van, az mindig elorebb lesz a n0nek mint a ficko akivel egyutt lesz. Es akkor meg ott van az apuka latogatas, hianyzik,hogy idegen sz0r0s slampos ficko jojjon hozzank minden hetvegen? Mondom ugy hogy elvaltak a szuleim es anyam ujra hazasodott es az oregem jarkalt fel csomoszor hozzank. Zavaro. ha viszont mar van sajat gyerek akkor az mar komolyabb is lehet. De akkor meg ott na a gyerekek kozott a rivalizalas,meg hogy engedjed e az egyiknek amit a masiknak nem. Tudja a fene,hogy mi a jo megoldas ebben a kerdesben.
2023. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

A férjem már elvált volt egy gyerekkel, amikor megismertem. Igen, egy családnak gondolom őt és magamat, amibe beletartozik a gyereke is. Meg nyilván mindenki más is. Nem egy elzárt világban élünk, vannak szülei, testvérei, nekem is vannak szüleim, unokatestvéreim. Kapcsolatban vagyunk egymással, csinálunk közös programokat, összejöveteleket. Így kvázi mindketten "megkaptuk" a másik családját is.

Közös gyerek nem lesz, mert nekem nem lehet. Ezért kifejezetten örülök, hogy van gyereke a férjemnek és szeretem, ha nálunk van, legalább én is kiélhetem kicsit az anyai ösztöneimet :)

2023. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
6%
Utolso ha teherbe esnél mégis utána utalnád a párod gyerekét
2023. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!