Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor van gyereke a párodnak...

Amikor van gyereke a párodnak de neked nincs, hogy érezted hogy a párod és te és a gyereke vagytok egy család, vagy hogy a párod te és majd a gyereketekkel lesztek egy család?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 11:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

10: Az valami nagyon nagy csoda lenne, ha én teherbe esnék.

Szóval ilyen nem lesz, de ha lenne, akkor se utálnám a gyereket. Miért is utálnám?

2023. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%
Kicsi, 3 éves fia volt a férjemnek amikor házasodtunk, majd egy évre rá megszületett a mi fiunk is. Amikor nálunk volt a férjem fia, akkor családként gondoltam négyünkre, amikor nem volt ott, akkor a család csak hármunkból állt számomra. Ha velünk élt volna mindig, akkor természetesen így lettünk volna család. Ma már felnőtt, az édesanyjával él Amerikában, de láthatóan és érzékelhetően szeret minket.
2023. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Normal helyzetben egy iylen kapcsolat elött mérlegeli azt is hogy ott egy gyerek és ha ugy megy bele hogy neki csak a nő / férfi kell akkor alapból nem elhet jó ember.
2023. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
26%

Más a helyzet akkor ha a ferfi vagy a no akinek a gyereke van,sajnos ozvegy.

Ilyen is elofordul az eletben.

2023. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%
#8 amekkora nőgyűlölőnek tűnik a haverod, szerintem ő attól fél, hogy rágerjed az idegen szőrös fickóra
2023. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
39%

"Így kvázi mindketten "megkaptuk" a másik családját is."


De a két család attól még nem lesz egy család.

2023. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%
Sztm meg nem feltétlenül a vértől lesz valaki család! Sőt...
2023. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem a gyerek tesz családdá egy “közösséget” (?) -nevezzük most így -

Nekem a szüleim is a családom -> a SAJÁT családom, ha pedig megismerek, meg szeretek valakit akkor ő is a család része lesz…ha csak ketten vagyunk, akkor is család vagyunk, hiszen az otthon és a szeretet, a bizalom és a kettőnk közötti tisztelet tesz minket családdá.

Szóval ha ez az ember az én családom lesz, akkor jó esetben az ő családja is az én családom lesz, amibe természetesen a gyereke is beletartozik, ha pedig egy közös gyerek is lesz akkor az ugyanúgy az ő családja is lesz, hiszen fél testvérek lesznek….a gyermekem féltestvére pedig csak a családom része, nem?!

2023. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan a párodnak jó esetben mindig is a gyereke lesz elsődleges, nem pedig te. Azért ellenségesen viselkedni vele, mert arra emlékeztet, hogy a párod előtte volt valaki mással is, teljesen hülyeség. Egy egészséges mostohaszülő-mostohagyerek kapcsolat kialakítása a legjobb, ez miatt a párod sem érzi magát kellemetlenül, hogy az életében a 2 legfontosabb ember nem kedveli egymást és a gyereke sem fog rád gonosz mostohaként gondolni.
2023. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
59%
olvasva a valaszodat hogy nem igyekszel a gyerekkel kapcsolatot kialakitani...szerintem rossz helyen vagy bocs. hagyd oket es alapits magadnak csaladot. elegge onzonek hangzik amit irsz igy
2023. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!