Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor van gyereke a párodnak...

Amikor van gyereke a párodnak de neked nincs, hogy érezted hogy a párod és te és a gyereke vagytok egy család, vagy hogy a párod te és majd a gyereketekkel lesztek egy család?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 11:57
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Általánosságban kérdezem ki hogy érzi, mert olvastam olyan megnyilvánulást hogy egyedül álló anyuka nem jön össze gyerekes pasival mert nem szereti a gyerekeket csak a sajátját. Ilyen is van.


Azért jött fel a kérdés hogy akinek nincs gyereke de a párjának van, jött e egy olyan érzés hogy ti hárman egy család vagytok? Van ahol a gyerek csak két hetente jön, vagy úgy érzed magad egy családnak a pároddal amikor nektek is van közös gyereketek? Mert ha 2 hetente jön a gyerek akkor sokat vagytok 3-an, de ha veletek el a gyerek akkor 4-en lesztek

2023. márc. 23. 20:34
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha két hetente jön pont hogy nem sokat vagytok együtt...de mindegy.

Mindenki más. Van ilyen is meg olyan is.

Én úgy éreztem. Hozzáállás kerdese.

2023. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem 28 evesen volt egy 45 eves pasim akinek egy 13 eves lanya volt. egyertelmu volt szamomra hogy majd valamikor szakitok a pasival. szerettem elvoltunk de nem ugy voltam vele hogy na majd o lesz a gyerekem apja. mindenkepp igyekeztem mindig a lanyaval jol kijonni, szeretet is engem. baratnoztunk neha mivel ugye fiatalabb is voltam mint apja anyja...voltam vele kettesben moziba, elmentunk mekizni, shoppingolni. logikus amikor az apjaval szakitottunk nem lattam a gyereket se tobbet...miert is. amig ismertem probaltam neki szep gyerekkort teremteni mivel a parom gyereke ennyi
2023. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
83%
A paromnak 5 eves volt a fia, amikor mi megismerkedtunk. Azota eltelt 3 ev, en ugy gondolom, csaladda fejlodtunk ezen ido alatt. Nemsokara osszehazasodunk, kesobb kozos gyerekunk is lesz. A 18-as jol irta, a gyerekem feltestvere (azaz a ferjem fia) pedig igencsak a csaladom reszenek szamit.
2023. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező! Arra még nem gondoltál, hogy a párod szempontjából ő és a gyereke egy család, és te vagy benne az újonnan érkező, akit be kell fogadni?
2023. ápr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
De igen, viszont én nem azt a nézőpontot kérdeztem
2023. ápr. 18. 14:28
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem akar gyereket vagy tudja hogy nem tudná elfogadni másnak a gyerekét az miért akarja megnyomorítani egy ártatlan kis embernek az életét? Ha nem kell az egész csomag akkor szexelgessetek maximum, én nem akarok gyereket és ezért nem is kellene olyan akinek van…azt hittem ez egyértelmű minden embernek, de ezek szerint sajnos nem:
2023. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!